| NuMaiSpuneBa a întrebat:

Buna fetelor, cum ar trebui sa arate un baiat ca sa fie sexy? Sfaturi va rog :**

Răspuns Câştigător
| anemona3000 a răspuns:

Un baiat sexi? inalt, destept, respectuos, ingrijit, educat.
funda? :*

9 răspunsuri:
| FataCuChitaraMun?ilor a răspuns:

Un băiat cu ochii albaştrii.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Si care e continuarea? rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Un baiat trebuie sa fie curat, ingrijit, cu simtul umorului dar si serios, sa stie sa vorbeasca frumos, sa te respecte.
Este de ajuns.
Conteaza frumusetea sufletului.

| NuMaiSpuneBa explică (pentru anonim_4396):

Mersii mult dar eu ma refeream la partea fizica...happywinking

| Xenya a răspuns:

Ce intelegi tu prin sexy?

| Titanos a răspuns:

Transpirat, lant de aur la gat, masina, bani

| crash15 a răspuns:

Inalt, subtirel, ochi versi si par brunet, preferabil asa:https://www.google.ro/......ps?/search

| Corinaf a răspuns:

Sexy? in ce sens? la chip?

| GoAwayBitch a răspuns:

Unu pletos =p~~~~ :X rocker, rapper love struck dar pletos sa fie, nu cocalar :-&