| anonim_4396 a întrebat:

Bună fetelor, am si eu o intrebare pentru voi. De ce la un baiat conteaza fundul, si cum ar trebui sa arate?

Răspuns Câştigător
| anonima1203as a răspuns:

Cum si voi baietio va uitati dupa fund/sanii...
si noi fetele suntem atrase dupa ochii sau parti ale corpului
fundă?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cine ti-a spus tie, ca la baieti conteaza fundul?
Ala chiar nu foloseste la nimic noua, doar tie, ca sa-ti faci treaba mare.
Poate vrei sa spui penisul, ca ala este cel care ne intereseaza.

| Violleta2022 a răspuns:

Cu tot respectul?
Se vede ca esti prea mic ca sa poti vedea relitatea din intrebarea asta!
Intrebarea a fost pusa clar, din punct de vedere sexual, nu despre inteligenta sau frumusetea unui barbat este vroba aici, ci direct despre fundul lui.
Credeam ca vreti sinceritate, sau vreti sa va mintim?
Tie ce-ti palce la fete, glenza sau genunchiul?
Hai sa fim seriosi!
Sunt prea in varsta ca sa ma joc cu copilasii si sa va spun minciunele.
Este clar ca, cine-i interesat de un barbat in sens sexual, este clar interesat de un penis adevarat, nu de fund mare!

De apreciat la un barbat ar cam fii: inteligenta, respectul partenerei, fidelitatea, vorbele frumoase (fara cuvinte obscene sau jargon), hainele curate, aspectul placut si ingrijit, inaltimea, greutatea samd.

| Basilievski a răspuns (pentru Violleta2022):

Esti fumata, fata mea.

| Violleta2022 a răspuns:

Baiete, citeste de mai multe ori intrebarea, poate nu ai vazut bine ca se refera strict la FUNDUL BAIETILOR, nu la calitatile barbatilor!