| ruby_2970 a întrebat:

Va rog fetelor spuneti-mi ce senzatie este la sexul anal? doare prima oara? E placere sau mai mult... durere? :03

Răspuns Câştigător
| Danutul22 a răspuns:

Fata nu sunt.dar cand am incercat sa fac asa ceva cu prietena mea numai suporta durerea si am incetat, nu am mai vrut sa o fac sa sufere asa ca nu am mai incercat, dar on orice caz..prima data doare oribil.

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Anusul este făcut să elimine, nu să primească!
Rupturi de mușchi, fisuri anale, hemoroizi interni/externi, incontinență de fecale, un viitor cancer, sursă de infectare, etc. vin după practicarea sexului anal.
Pentru ce?
O femeie care se respectă, nu practică devierea de comportament sexual.
Pa, pa.

| GoguSteriade a răspuns:

Tu de care parte a p*lii esti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru prima data e durere dupa aia e placere.

| Danutul22 a răspuns:

Moah.Ty pentru funda

| Norvegianul a răspuns:

Mai bine incearca tu, fiindca parerile sunt impartite. Daca se face cum trebuie, adica cu lubrifiant, e placut. Daca nu, e foarte nasol. Plus ca trebuie neaparat clisma inainte.

| defibrilator a răspuns:

Vrei sa incerci, ruby?