| kisses_5778 a întrebat:

Buna, fetelor! Cum va simtiti cand sunteti pe stop? Va place sau nu? De ce/
fundita

8 răspunsuri:
| Emma a răspuns:

Ft aiurea...straight face

Mie una chiar nu mi place!

De ce?
pentru ca :
1. e un miros neplacut
2.risti sa te patezi
3.nu poti purta pantaloni albi
4. te doare burtaaaa

XoXo

| Ana a răspuns:

Logic ca nu-mi place, ma doare burta, n-am chef de nimic, sunt stresata mereu daca cumva ma patez etc

| Comoaracasei a răspuns:

Nu-mi place deloc!
Doare, ma balonez si cand e cald mi se umfla corpul!

| Bloodlines a răspuns:

De acord cu @bubu!

| dEEa_8468 a răspuns:

Nu:-s nu suport asta, si chiar acum sunt laughing

| Ioana_4187 a răspuns:

Pfff...nu este deloc o senzatie placuta. este chiar cea mai naspa perioada a lunii.

| dalila a răspuns:

Off. off. mie una nu imi place.am o stare mai cidat. mi e frica sa nu ma patez cand sunt in oras...nu nu imi place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Banuiesc ca te referi la cand iti sare sosu' din conserva. NU, nu e foarte placut. Eram odata in oras in niste pantaloni scurti ALBI si m-am patat crying((((((( mi-a zis un prieten care se uita insistent la fundul meu... m-am dus repede la baia din mall, dar pana la mall m-am facut rosie toata, ziceai ca sunt un ren de craciun(si la fata si la fund). De atunci pana acum imi pun in fiecare luna cate-un sul de hartie igienica PUFFA la fund, deoarece nu mai am incredere in absorbante. Sper sa nu patesti acelasi lucru :*