| MaiaTeresa a întrebat:

Fetelor, e adevărat că vă simțiți murdare și că mirosiți urât când sunteți pe stop?

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cît de nesimtit poti fi sa intrebi asa ceva? Sunt lucruri intime, dar ce sa stie un țăran ca tine.

| Necunoscut112 a răspuns:

Nu mirosim urât şi nu ne simţit murdare. Se poate întâmpla ce spui tu doar dacă nu te speli.

| Goddess23 a răspuns:

Daca esti certata cu apa te poti simti asa, e inevitabil. Dar daca ai o igiena intima corecta e imposibil sa te simti incomod in acea perioada a lunii.

| ZambetColorat98 a răspuns:

Mie mi se mai intampla sa ma simt aiurea cand sunt pe stop, si chiar daca ma spal des am senzatia de a ma simti "murdara" dar am inceput sa folosesc tampoanele interne iar ma simt foarte ok cu ele. Nu mai am acea senzatie de a ma simti incomod, si ma simt si mult mai sigura, nu mai stau cu frica ca ma pot pata happy

| Adaline a răspuns:

Nu-i adevărat.