| midnight_2375 a întrebat:

Fetelor voi cum va simtiti cand sunteti pe stop?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Sincer, pentru prima oară de când sunt pe acest site, este cea mai tâmpită întrebare!
Oare cum te simți tu în astfel e momente, super fericită, cumva?
Pa, pa.

23 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

In primele zile de menstruatie ma simt obosita, mi-e permanent somn, ma simt molesita, nu am chef nici sa ma misc. In plus ma doare burta si spatele si, desi mi-e toata ziua somn, cand ajung in pat dorm prost mai ales de la durerea de spate.
Dar mi-am facut obiceiul de a nu lasa aceste probleme sa ma influenteze si ma comport ca si cum nu s-ar fi intamplat nimic, desi fac mari eforturi.

| Arthur a răspuns:

...asteptam sa treaca masiniletongue glumy...eu n-am probleme in aceasta perioada din fericire

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Aproximativ la fel. Doar că se întâmplă să fiu mai sensibilă în acea perioadă.

| cretzufinish a răspuns:

Groaznic, lesin pe strada, vars tot ce mananc, dureri de spate, de burta, de picioare. Sunt unele fete care nu simt nimic (nici macar cand le vine menstra laughing ), nu le dor nimic, depinde de organismul fiecaruia si de "geneza" happy

cami
| cami a răspuns:

Nu chiar atat de rau. Prima zi e "promisa" durerilor si vomei, insa celelalte 6, sunt ok.

kratos
| kratos a răspuns:

Depinde de la femeie la femeie laughing As fi vrut sa fiu fata dar stiu din experientele amicelor mele happy

| Ancutsa a răspuns:

Ma doare burta ingrozitor in primele 2 zile. sad

| cristinela a răspuns:

Murdara.

| fluturas a răspuns:

Naspa tongue

| BabyPink a răspuns:

Incomod :d

| camelia1812 a răspuns:

Eu ma simt nasol...ma doare burtasadinainte de a-mi veni. ma cert cu toata lumealaughingma dor sanii, deci groazniclaughingdar ce sa facem, asta ewinking

| DianaLostInDreams a răspuns:

Eu una ma simt foarte rau in prima zisad

| Babushka a răspuns:

Cand vine nu ma simt asa naspa doar niste dureri in zona de mijloc si un pic de burta, mai rau e inainte ma dor sanii si mijlocul ingrozitor.

| julieta a răspuns:

Imi tuna si imi fulgera happy, dureri de spate, burta, noroc ca alaturi de mine o persoana care ma intelege

| bOom a răspuns:

Ma simt la fel ca si intodeauna.Sincera sa fiu nu ma deranjeaza absolut deloc.Doar ca nu pot merge la inot din aceasta cauza...

| betty17 a răspuns:

Pai normal, ca intr-o zi obisnuita doar ca am ceva in plus. dureri de burta nu prea am

succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rău, mă dor sânii şi simt nevoia să dorm întruna, mai ales primele zile sunt un chin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt una dintre putinele norocoase, sa zic asa, deoarece nu ma doare nimic, si nici o alta stare 'emotionala' n`am. love struck Doar ca nu`mi rezista asa mult parul` ondulat (cand mi`l ondulez)rolling on the floor, sau cel putin asa mi se pare miethinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Astea's intrebari?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu una groasnic cred ca as vrea sa fiu baiat ei nici macar nu nasc. Si cu simptomele groaznic mai bine mor, ma dor sanii, am hemoragie intodeauna cand sunt pe stop, vomit, lesin, mi-e somn, groaznic.AS VREA SA FIU BAAIT SUNT MAI MULTE AVANTAJE CE SPUNETII?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu scap usor ciclul ma tine doar 3 zile si nu am probleme cu durerile de burta de mijloc singura problema e ca ma dor sanistraight face dar trece repede din fericire

| motzata a răspuns:

Super rau, dureri d cap, menstruale, de spate si toate alea...fooooooooooarte raucrying

| NakedDudde a răspuns:

laughing pai nu sunt in culmea fericirii,dar nici in depresie. cateodata ma doare putin burta, dar atat. alte probleme nu am, dar e cam aiurea.big grin