| FcRb1923Madalin a întrebat:

Buna fetelor big hug v-a fost dor de mine? smug stiu ca da laughing
am alta provocare big grin
Sunt sigur ca ati fost abordate pe afara, spuneti-mi v-ati lasat agatate in asemenea conditii? in parc pe strada, in mall, la supermarket... si lista poate continua
cum ar arata pentru voi o abordare corecta, cu sanse mari de reusita in oricare din aceste locuri big grin

Răspuns Câştigător
| MetalHead04 a răspuns:

Nu accept asa ceva daca e "magaresc "!laughing Pentru mine o abordare corecta inseamna un salut politicos si numarul de telefon eventual ..si cam asa poate incepe o relatie!

| FcRb1923Madalin explică (pentru MetalHead04):

Hmm, pai e asa usor?
adica daca te vad pe strada, iti zic buna imi dai nr tau? laughing

33 răspunsuri:
| T4ny4 a răspuns:

Nu

| FcRb1923Madalin explică (pentru T4ny4):

Nu ce?
nu ai fost abordata? nu ti-ar placea?
nu stii cum ai vrea sa fii agatata pe strada?
nu ce?

| T4ny4 a răspuns (pentru FcRb1923Madalin):

Nu m-as lasa agatata, deci nu-ti pot spune cum as vrea sa fiu agatata.

| FcRb1923Madalin explică (pentru T4ny4):

Pai dc nu? ai o oarecare teama? o lipsa de neincredere? sau dc?

| T4ny4 a răspuns (pentru FcRb1923Madalin):

Nu,am demnitate!

| FcRb1923Madalin explică (pentru T4ny4):

Hmm. cam rar asta la fete laughing
adica eu pana acum nu am mai intalnit nici o fata care sa zica asta thinking

| FcRb1923Madalin explică (pentru T4ny4):

Dar tu crezi ca fetele care se lasa agatate nu au demnitate sau ce?
adica tu o sa fii 4ever alone?
nu ai avut niciun iubit? nu simti nevoia sa ai o persoana de sex masculin langa tine?

| T4ny4 a răspuns (pentru FcRb1923Madalin):

Am iubit.Dar n.am fost ¨agatata¨.Un barbat care vrea sa intre in vorba cu tine nu te ¨agata¨ ca nu esti carlig.Cam asta era ideea.

| FcRb1923Madalin explică (pentru T4ny4):

Inteleg thinking
pai si cum intra un baiat in vb cu tine?

| T4ny4 a răspuns (pentru FcRb1923Madalin):

De obicei, nu le permit bagari de seama.Pentru ca am iubit.In cazul in care se baga, ii raspund politicos si ii dau de inteles ca nu ma intereseaza.

| FcRb1923Madalin explică (pentru T4ny4):

Inteleg. pai si daca nu ai avea iubit?

| T4ny4 a răspuns (pentru FcRb1923Madalin):

Chiar daca nu as avea.Nu-mi place modul asta de bagare in seama.

| Betty18 a răspuns:

rolling on the floor)) supeeer laughing)

| h3r a răspuns:

Normal ca da.
Iti zic doar atat, de tine m-as lasa agatata! laughing

big hug ( sa ma cauti peste cativa anisori )

| FcRb1923Madalin explică (pentru h3r):

laughing esti tare, dar ce varsta ai? smug

| h3r a răspuns (pentru FcRb1923Madalin):

Destui big grin.

| FcRb1923Madalin explică (pentru h3r):

Serios? destui? daca ai mai mult de 13 e bine laughing

| h3r a răspuns (pentru FcRb1923Madalin):

Hehe, am trecut chiar si de 18.
Tu?

| FcRb1923Madalin explică (pentru h3r):

Si eu smug

| h3r a răspuns (pentru FcRb1923Madalin):

Multi inainte, indiferent de varsta tongue.
Haiosule.

| FcRb1923Madalin explică (pentru h3r):

Multumesc la fel big hug
m-a facut mama haios laughing

| Xtadelo a răspuns:

Mi-a fost asa de dor de tine... rolling eyes
Incearca si tu orice fel de abordare dar nu fii prea insistent si libidinos laughing

| FcRb1923Madalin explică (pentru Xtadelo):

Stai chill ca nu e genul meu, am vazut o gramada de tipi facand exact asa, din pacate pentru ei erau penibili rau de tot laughing

| FcRb1923Madalin explică:

Ok funny laughing altceva mai ai de spus? thinking

| FcRb1923Madalin explică (pentru 21ndstillachild):

Ok funny laughing
acum poti sa incerci si in cuvinte pls? :*

| 21ndstillachild a răspuns (pentru FcRb1923Madalin):

OMG,not him again!(i just can t bear it...)

| FcRb1923Madalin explică (pentru 21ndstillachild):

Asta scria si acolo laughing vroiam de fapt sa spui cu cuvintele tale... nu stiu daca intelegi ce vreau sa spun big grin

| Dan_3443 a răspuns:

Ce intrebare frate...nu conteaza locul ci modul cum o faci, orice ar raspunde fetele este irelevant.

Am si eu o provocare pentru tine, nu o lua in nume de rau:iesi afara, ia-ti o viata si agata o fata, apoi fa o poza cu ea si pune-o la imaginea de profil...cand termini da-mi un mesajwinking

| FcRb1923Madalin explică (pentru Dan_3443):

Mersi man de pont smug daca te uiti atent la intrebare nu am pus accent pe loc, ci pe mod, le-am intrebat pe fete cum ar arata pentru ele o abordare ideala... intelegi?
o viata am, nu trebuie sa mi-o iau, pun intrebari aici asa de plitiseala, mai afli pareri, mai faci o gluma big grin

| Dan_3443 a răspuns (pentru FcRb1923Madalin):

Oricum,orice ar spune este irelevant, cum am spus mai sus, pentru ca, e ca si cum le-ai intreba daca se vor indragosti vreodata si realizezi ca nu conteaza ce zic ele ca oricum o vor face.

| FcRb1923Madalin explică (pentru Dan_3443):

Aha... tu stii mai bine, mersi big grin