| eusiatat_9429 a întrebat:

Voi cum v-ati cunoscut partenerul? pe internet? in parc? in club? ...lista de exemple ar putea continua la nesfarsit.
aaaaa si sa nu uit...Cum ati fost abordati/abordatewinking

Sa o mai spun pe aia cu papionul?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

La o lansare de carte la Timisoara (el fiind din Bucuresti si eu din Craiova). Am discutat, am descoperit ca avem interese comune, apoi am mai discutat, ca prieteni pe internet o vreme si apoi el a inceput sa ma viziteze cu diverse ocazii. Peste o vreme m-am mutat eu la Bucuresti cu serviciul si atunci am inceput sa fim foarte apropiati.

5 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Buna.
Pai, eram afara in gasca, si se vorbea despre el pe acolo, eu nu-l cunosteam fiind primul meu an in gasca aia. Apoi, cand ajung acasa, intru pe net si`l bag in seama pe varsu`, numai ca era el pe Id`ul lui. La inceput ne-am cam luat la misto. Apoi ne-am imprietenit. Cand a venit aici, ne-am cunoscut mai bine, ne-am apropiat si... asta e. happy. Povestea e cam complicata fiindca eram atunci cu unul din respectiva gasca, care nu se purta cine stie ce.Ba chiar urat pot spune, apoi a inceput sa`mi dea multa atentie vazand ca sunt asa apropiata de actualul, dar intr-un final mi-a spus "Hai Ramai cu Marius." laughing. Fix cand aveam eu de gand sa-i spun ca vreau sa ne despartim. Dupa cateva zile, m-a intrebat actualul "Te impaci cu el?", iar eu "Nu, cred ca-mi place de tine." laughing.

| Debb a răspuns:

Ne-am cunoscut la mare, la hotel. M-a confundat cu cineva in piscina si de atunci imi tot facea cu ochiul. Ne-am intalnit intr-o seara pe holul hotelului si am facut cunostinta si am aflat ca suntem din acelasi oras. Am facut schimb de nr de telefon si am continuat sa ne intalnim in oras. Si suntem de 3 ani impreuna.

| Mariaa20 a răspuns:

Pai eeram pe strada mergeam in parc si doi baieti erau in spatele meu si al prietenei mele. neau urmarit pana in parc. si cand ne-am asezat pe banca au venit ei. si baiatul acela mi-a cerut numarul de telefon.
si am mai iesit la un suc etc. si intr-o seara. am iesit afara,
amandoi. si ma intr daca vreau sa fiu cu el si eu i-am zis ca da.
momentan acum ne-am certat. dar cred ca o sa ne impacam.

| αnđRα a răspuns:

laughing pe internet :d si. cand am vorbit prima data cu el, a fost o conversatie normala, desi pe mine ma cam plictisea. apoi am inceput sa ma indragostesc de el :d si. cand m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el, m-a intrebat daca ''vreau sa ma creasca'' laughing e dragutbatting eyelashes

| Pinkstar25 a răspuns:

In clubhappy
Am fost abordata direct