| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor, daca ati iubi un baiat insa el nu ar avea masina si nu ar fi bogat, ati accepta sa fiti iubita lui? Intreb asta pentru ca in zilele noastre tot mai multe fete sunt materialiste si spun asta desi si eu sunt fata insa pentru mine nu conteaza banii intr-o relatie, ci iubirea, increderea, respectul.

5 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Normal ca nu conteaza ce situatie materiala are el!
La mine n-a contat niciodata!

| mary_5801 a răspuns:

Cand l-am cunoscut pe sotul meu, trecea printr-o perioada foarte grea. divort, partaj, etc. a ramas cam fara nimic.de fapt fara nimic, dar asta nu m-a impiedicat sa fiu alaturi de el atunci, si cu atat mai putin acum.trecem prin prin momente grele, dar nu imi pare rau ca l-am ales pe el.pentru mine este cel mai bun barbat din lume, si simt ca nu-l merit uneori.si chiar de ar fi sa ne despartim vreodata, tot as fi recunoascatoare ca l-am avut aproape de mine, chiar si pentru putin timp.

| mariaw a răspuns:

Serios? nu conteaza? Da inteleg, incercai doar sa-ti gasesti scuza in raspunsurile afirmative ale unor fete care ar fi fost de acord cu tinethinking De ce sa-ti pese daca are masina? Doar cu el o sa-ti petreci timpu nu cu masina...sau cine stie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Categoric. daca te indragostesti te indragostesti de persoana respectiva. de ce sa nu fiu eu aia care am masina?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Normal ca da.Nu am fost si niciodata nu voi fi materialista.