| zerozero a întrebat:

Fetelor ati iubi un baiat fara prea multi bani? Credeti ca banii sunt pe primul loc intr-o relatie?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La ce imi folosesc banii? Daca am langa mine omul pe care il iubesc si ma iubeste, ne intelgem, muncim, tragem amandoi in aceeasi directie...Nu exista bogatie mai mare ca linistea si fericirea

19 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nu banii conteaza ci sentimentele.

| daii a răspuns:

Da! as iubi un baiat si fara bani.fiindca nu banii conteaza! Degeaba ai bani daca sufletul ti-e gol.

by daiiwinking

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Nu amestec banii cu relaţiile de prietenie sau de cuplu. Îşi au locul lor la job şi în afaceri.

| zuzumic a răspuns:

Cand iubesti pe cineva nu te uiti l acel cinev in buzunar il iubesti pentru felul lui de a fi pentru modul cum te trateaza si chiar pentru micile lui imperfectiuni...
daca intrebi daca am sta cu cineva care nu are bani... da normal... poti face multe lucruri distractive si fara nici macar 10 bani ...nu ce are in buzunar conteaza ci ce are in cap si in suflet ...ata

| buburuzaucigasa a răspuns:

Chiar daca nu are bani, poti iubii un baiat...pentru ca intr-o relatie nu se bazeaza totul pe bani.Banii nu aduc fericirea fetelor, asa ca nu mai faceti diferente.

| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ a răspuns:

Eu as iubi un baiat chiar daca nu are bani...

dragostea conteaza:X

| viki a răspuns:

Bineinteles ca banii nu sunt pe primul loc intr-o relatie! Sigur ca l-as iubi, conteaza sa ma iubeasca.

| angella1972 a răspuns:

Cuvintele iubire si bani nu pot fi alaturate.deci iubesti sau il cauti in portofel.

| lolfashion a răspuns:

La ce sunt buni banii oricum daca te intelege si e pe placul tau e perfect
Parerea mea

| b3bita a răspuns:

Nu conteza banii. El e important, adica ce simte el pentru tine si invers

| pinkangel_6099 a răspuns:

Pai contrar celor care au scris aici... banii sunt foarte importanti pentru fetele materialiste(nu sunt una dintre ele) dar daca tu esti asa... da conteaza... eu una nu ma uit la bani daca este genul meu il plac asa cum este... :X

| zerozero explică:

Am pus intrebarea asta pentru ca se spunea ca toate femeiile sunt materialiste... eh, uite nu e asa. Dar totusi sa aiba macar o vila si o masina, nu? laughing

| seawolf a răspuns:

DA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca este vorba de un baiat, primeaza iubirea, daca este vorba despre un barbat trebuie sa existe si iubire si bani, SF-uri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dwamne fereste, n`as iubi niciodata un baiat pentru bani! Banii nu sunt nici macar pe al 3 lea loc intr-o relatie! Wow!laughing Sa ma iubeasca, sa aiba ceva in cap, si sa nu fie urat! Si abia apoi...sa nu fie lipit pamantului...cam pe al 4`lea plan...asa...oh go on.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuuuuu
Normal ca nu as iubi un tip pentru banii lui
Daca am persoana pe care o iubesc langa mine nu imi mai trebuiesc banii.Asta e am muncii amandoi ca sa avem din ce trai ...cum se spune....insa stiu ca il iubesc si ma iubestehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da tu ce pret ai? pentru cati bani ai vrea sa iubesti pe cineva? stii si tu cine face dragoste pe bani, nu-i asa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca iubirea sta pe primul loc, si in niciun caz banii. Stii cum se spune"banii nu aduc fericirea"winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu la fel ca mee. Iar daca e dragoste adevarata, banii sunt pe ultimul loc.