| fdsfsdfsddffddf a întrebat:

Bună, fetelor! Dacă partenerul vostru v-ar spune într-o zi că a făcut sex cu un bărbat...Ce ați face? V-ați despărți de el sau l-ați ierta pentru că a fost infidel?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

HAha, totusi cred ca este prea mult spus infidel.
Eu cu siguranta nu as putea sa trec peste asta pentru ca nu este genul meu de relatie, acum depinde numai de tine daca poti sa traiesti cu acest lucru sau nu

| TanteMarianne a răspuns:

Eeeh se m-ai intampla.i-as propune sa facem o orgie in trei.

| ShamelessQboy a răspuns:

Depinde de fata, am auzit de la unele fete ca le excita ideea de ași vedea partenerul frecat de un alt băiat, si mai exact era vorba de fete ca se simțeau oarecum agresate in actul sexual cu partenerul lor, gen le cerea sa le faca deepthroat sau sau sa le-o tragă în anus si ele nu se prea simțeau confortabil cu asta! Eu cred ca mai mult isi doreau un fel de răzbunare, sa-l învețe minte cum chiar o fata zicea, lol.