| C0rina30 a întrebat:

Hei, fetelor, dacă ați cunoaște un bărbat drăguț iar acesta v-ar spune să mergeți cu el într-un magazin ca să vă cumpere haine... V-ați duce? Ați accepta, dacă partenerul vostru nu ar afla voi fiind la mare distanță de dânsul? Vi se pare ceva imoral/anormal dacă o femeie ar accepta ca un bărbat să o îmbrace chiar dacă ea este deja într-o relație?

6 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Daca imi ia de minim 10 000 eur da!
Ce mama dracuwinking

| Elena9328 a răspuns:

Eu una nu accept. Și când îți oferă un confort, vrea și el.
Și în cazul bărbaților, vor numa' sex.
După ce s-a saturat de tine, te ia la bătaie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. Eu cel putin nu as accepta, dar fiecare face ce vrea si ce simte. Ca ce chestie sa ti ia haine stiind ca esti intr o relatie? Uuu, face acte de caritate? laughing

| munteanuionvictor a răspuns (pentru anonim_4396):

Face o pomană.

| anonim_4396 a răspuns (pentru munteanuionvictor):

A,da...e posibil si asta.

| darkprincesskiss a răspuns:

Un barbat cand ofera ceva mereu o sa vrea ceva in schimb. Asa ca ai grija si nu fugi dupa 2 iepuri. Daca nu te mai simti bine in relatia pe care o ai mai bine alegi sa mergi mai departe. Dar nu te implica in asa ceva ca iti va fi greu. Bafta si ai grija ce alegi! :*