| ioanadragalasa a întrebat:

Buna fetelor! Deci imi place de un tip din clasa si nu stiu daca el ma place, dar cred ca nu.Cum sa fac sa il cuceresc? Am incercat sa-i zambesc, sa ma imbrac la moda si sa ma dau cu glossuri, dar nu stiu daca asta da rezultate.Dau funda pentru cel mai bun raspuns.

7 răspunsuri:
| zăGhost a răspuns:

Da, e bine ca ai facut o schimbare, dar schimbarea cea mai mare pe care trebuie sa o faci e la atitudine.
Nu stiu cati ani ai, dar sper sa intelegi ce vreau sa spun.

| MasterYoda a răspuns:

Nu trebuie sa te imbraci la moda, ci sa te dezbraci la moda

| SakonSIUkon a răspuns:

V-ati invatat sa faca baiatul primul pas huuaaa.laughing)))

| octha a răspuns:

De ce toate cred ca daca ai tazte si buci si daca te imbraci la moda si etc o sa atragi baiatul?rolling on the floorai dat peste unu care cred ca nu-i plac chestiile astea...la unii inca merg clasificarea fetelor dupa ce au in cap..deci asa ca du-te si tu odata la scoala nemachiata, imbracata civilizat, nu ca toate fetele care stiu numai cur, tatze si sex...

| abilaura a răspuns:

Pai daca ai incercat toate astea si nu a mers, incearca sa faci tu pimul pas, adica incearca sa-i faci complimente, sa te dai pe langa el, poate chiar sa il inviti la o cafea; daca vezi ca te refuza si nu iti intoarce complimentele, te evita sau te ignora inseamna ca sentimentele nu vin si din partea lui si cel mai bine ar fi sa-ti gasesti pe altcineva.
Dragoste cu sila nu se face si nu merita sa-ti irosesti sentimentele pe el:*
Succes!

| octha a răspuns (pentru abilaura):

rolling on the floorvoi fetele...tot incercati sa va faceti ca sa fiti tot cele mai frumoase.dece sa nu faca cum am zis eu? de ce sa nu renunte o zi la impopotonari cu tot felul de lubrifianti pentru gura si etc?rolling on the floor(ma refer la luciu de buze etc)ptca nu renuntati.a devenit un fetish pentru voi fetele.nu rezistati daca va priviti in oglinda si vedeti ca aveti un coshuletz mic pe fata sau altcva..treceti imediat la creme si etc.lol

| ioanadragalasa explică (pentru octha):

Asta nu e de-ala careia ii plac fetele simple.Il cunosc destul de bine.