| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU cum sa cuceresc o fata daca e cu mine in clasa,mie imi place de ea, ea de mine nu stiu ce sa zic m-a invitat pe la ea prin cartier cu inca 2 baieti si ma mai intreaba pe la scoala diverse lucruri.Ce credeti ma place? daca nu.cum sa o fac sa ma placa..sunt mai timid de felul meu

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Să socializezi cu ea, să vorbești, să ajungi să o scoți afară decât tu cu ea, și apoi îți vei da seama dacă te place!

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Daca ea te-a invitat la ea in cartier, sigur ca te place, chiar te iubeste. Lasa timiditate la o parte, aminteste-ti ca esti un viitor barbat si invit-o in oras la un film. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca te-a invitat cu 2 baieti, inseamna ca tu o sa fi tinut de ei in timp ce ea iti trage pumni, picioare etc.
Lasand asa zisa gluma deoparte, e posibil sa te aprecieze, nu mai fii timid, pierzi multe in viata, la fel ca si mine happy.

| supradozadenebunie5 a răspuns:

Da sigur te place incearca sa o faci sa se simta bine in compania ta si dai si tu de inteles ca o placi

| DianaMedrut a răspuns:

Sunt fata si sfatul meu e sa incerci sa vorbesti cu eahappy daca nu ai destul"curaj" sa vorbesti cu ea "face to face" incearca sa deschizi o conversatie pe facebook, la telefon sau prin mesaje si spune-i ceea ce simti. Daca esti timid nu rezolvi nimic! ..Bafta!

| ela65789 a răspuns:

Da-ti focstraight face