| TheHobbitNZ a întrebat:

Bună fetelor!

Deci în contextul în care în spații închise nevaccinații nu pot intra, am următoarea întrebare :

Unde inviți o fată la o întâlnire, chiar și la o primă întâlnire? Pe frigul ăsta orice ai face e complicat. Indiferent de zona unde este, nu vreau să spun exact dar e frig rău acolo și zăpadă este destulă. Și când ne vedem recomandați săi ofer un trandafir roșu? Că și așa o să fie cam sec, și pe frig și fără trandafir nu prea e bine; e grav așai? Voi fetele ce spuneți?

Și orice alte recomandări aveți, aștept răspunsuri vă rog frumos happy
Fundiță!

3 răspunsuri:
| AnemonaP a răspuns:

Buna. Nu stiu sa recomand locuri, in afara de cele interioare, ce pot spune este in privinta trandafirului. As zice ca nu ar fi ok chiar de la prima intalnire, vezi cum decurge si daca totul este ok, pe la a treia intalnire daca e. Ar fi mult mai placut, daca se infiripa ceva. Parerea mea

| ywar a răspuns:

Vis-a-vis de trandafirul rosu... dragi barbatei, exista si alte flori in afara de tradafiri. Cum sa mergi la o prima intalnire cu tradafiri rosii? Daca as fi femeie te-as refuza din prima. As lua buchetul si as pleca. Ce anume ma leaga de tine de-ar trebui sa primesc o floare care in general este asociata cu pasiunea. Disperare, fratee!
Cat despre prima intalnire. dupa o anumita varsta:prima intalnire poate fi si in alta parte. In pandemie..in parc o plimbare, daca nu e frig sau in masina cu un ceai.

| felixf a răspuns:

Inviti fata la o plimbare pe centru dca e oras mare si insiti sa o duci acasa. daca te invita in casa e ok, daca nu o lasam pe data viitoare. Daca stai la sat atunci e mai complicat ca te vede tot satul plimbandu-te cu ea. Acuma depinde daca iti pasa sau nu.