| blintzz a întrebat:

Salut, ce este cel mai ok la prima intalnire cu o fata? Un trandafir rosu sau 3 trandafirii?

5 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

E prima intalnire frate, serios, lasa trandafirii si dulcegariile mai pe tarziu.
Daca acum incepi cu 3 trandafiri cand faceti un an impreuna ar trebui sa-i dai luna depe cer.
O sa ajungi sa-ti vinzi organele sa faci banii de cadouri laughing

| blintzz explică (pentru OldSoul):

Am intrebat ceva, tu imi raspunzi altceva.

| OldSoul a răspuns (pentru blintzz):

Daca nu intelegi ce am vrut sa-ti spun prin acel raspuns, il poti ignora nu este nici o problema.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia-i unu, vorbeste cu tanti de unde-l cumperi sa ii taie codita ca sa nu fie prea lunga si il oferi in mana fara nici un alt ambalaj. Mi se pare mai simpatic asa pentru prima intalnire, DAR asta-i o parere subiectiva. :))
https://www.youtube.com/watch?v=Hj7AbsXH_Uc

| oFataAnonimaa a răspuns:

Depinde care este relaţia ta cu ea şi ce preferă. Spre ex unele vor trandafiri, altele margarete. Nu e vorba de trandafiri mereu, o poţi impresiona şi fără trandafiri sau flori.