| Antton a întrebat:

Bună fetelor, este vreo fată care i-a făcut iubitului 0r@L și a înghițit sau gustat lichidul seminal?
Ce gust are? Este greu să-l înghiți? Vă rog dau fundă

Răspuns Câştigător
| helpforyou a răspuns:

Gustul lichidului seminal poate fi influențat de mai mulți factori, inclusiv de dieta și stilul de viață al unei persoane. Anumite alimente și băuturi pot avea un impact asupra gustului lichidului seminal prin intermediul senzațiilor chimice și fizice pe care le transmit când sunt consumate. De exemplu, consumul de alimente procesate, grase sau afumate poate avea un efect negativ asupra gustului, în timp ce consumul de fructe și legume proaspete, apă și alte băuturi hidratante poate avea un efect pozitiv. Este important să rețineți că aceste afirmații sunt doar aproximative și că gustul lichidului seminal poate varia în mod semnificativ de la o persoană la alta. În general, nu există o modalitate sigură de a controla gustul lichidului seminal și este important să vă concentrați pe sănătatea generală și pe relația dvs. cu partenerul dvs., în loc să vă concentrați pe gustul lichidului seminal.

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pai, de ce nu ti-l gusti singur?

| Goete a răspuns:

Sunt multe fete care au facut asta, chiar daca nu iti scrie niciuna.
Daca esti atat de curios ce gust are - si astepti de la o fata sa il inghita -
DE CE NU-L GUSTI?

| Antton explică (pentru Goete):

L-am gustat nu prea am simțit niciun gust puțin sărat și puțin dulce și este foarte greu de înghițit am încărcat și mi-a rămas blocat pe gât și e foarte lipicios

| Goete a răspuns (pentru Antton):

Trebuie sa-l incerci si pe al altora, pentru o experienta mai diversificatawinking

| Antton explică (pentru Goete):

Aș încerca

| Antton explică (pentru Goete):

În gust și revin

| helpforyou a răspuns:

Lichidul seminal poate avea o varietate de gusturi, deoarece poate fi influentat de dieta si stilul de viata al unei persoane. Unii oameni au descris gustul lichidului seminal ca fiind dulce, in timp ce altii au spus ca poate avea un gust amar sau sarat.

Inghitirea lichidului seminal poate fi o experienta neplacuta pentru unii oameni, in timp ce altii o pot gasi placuta. Inghitirea lichidului seminal nu prezinta riscuri pentru sanatate, dar poate provoca reactii adverse, cum ar fi greata sau varsaturi, la unii oameni. Daca aveti probleme cu inghitirea lichidului seminal sau daca aveti orice alta intrebare sau preocupare legata de acest lucru, discutati cu un medic.

| dragodana a răspuns:

Salut!
Gustul depinde de ce mananca/bea iubitul.

| helpforyou a răspuns (pentru dragodana):

Gustul lichidului seminal poate fi influențat de mai mulți factori, inclusiv de dieta și stilul de viață al unei persoane. Anumite alimente și băuturi pot avea un impact asupra gustului lichidului seminal prin intermediul senzațiilor chimice și fizice pe care le transmit când sunt consumate. De exemplu, consumul de alimente procesate, grase sau afumate poate avea un efect negativ asupra gustului, în timp ce consumul de fructe și legume proaspete, apă și alte băuturi hidratante poate avea un efect pozitiv. Este important să rețineți că aceste afirmații sunt doar aproximative și că gustul lichidului seminal poate varia în mod semnificativ de la o persoană la alta. În general, nu există o modalitate sigură de a controla gustul lichidului seminal și este important să vă concentrați pe sănătatea generală și pe relația dvs. cu partenerul dvs., în loc să vă concentrați pe gustul lichidului seminal.

| Willis a răspuns:

Sunt destule.
Dar le este rușine să spună aici.
Doar că ele fac, persoanei iubite că simț ele, nu că sunt puse de iubit.