| ella23ella a întrebat:

Heii fetelor, vreau sa-i fac iubitului meu sex oral dar mi e cam frica sa nu isi "dea drumu" in timp ce ii fac sex oral, vreau o parere de la o fata care a facut sex oral si sa mi spuna. Cum e daca inghiti sperma partenerului? Ce gust are sincer? Ati facut asta iubitului vostru? Cum e?

25 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

laughing)) nu ii ajunge ca ii faci un oral, mai vrea sa-si dea si drumu in gura ta, vorbeste si tu cu el, stabiliti anumite chestii, ca doar nu o sa te duci la el si ii dai pantalonii jos si incepi...
sunt baiat si ma excita idea, dar nu i-am facut asta nici unei prietene, parca o umilesc, e prea de tot pentru mine cel putin

| ywar a răspuns (pentru Th3AbSinTh3):

Ma bucur ca gandesti asa... ori ca mai sunt si oameni care gandesc asa [daca asta e adevarata ta gandire] 10++

| Th3AbSinTh3 a răspuns (pentru ywar):

Multumesc! Da, asta e adevarata mea gandire, nu scriu minciuni aici, oricum nu stie nimeni cine sunt happy
Pornografia asta transmite un mesaj gresit sau oare majoritatea il intelegem gresit, femeia nu e o sclava, are nevoie de multe si nu ii place sa manance la micul dejun sperma.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Th3AbSinTh3):

Nici nu e indicat, abia seara e servita cum trebuie.

| Th3AbSinTh3 a răspuns (pentru anonim_4396):

Hmm, cu lingurita? oh go on

| anonim_4396 a răspuns (pentru Th3AbSinTh3):

Frumos, elegant...

| mihai69 a răspuns (pentru Th3AbSinTh3):

Nu, cu paiu'!

====
On topic, @Maɗara: unora le place gustul, altora nu. Normal ar fi să stabilești reguli clare ÎNAINTE. Dacă are sau nu voie să ejaculeze la tine în gură.
Dacă vrei, poți eventual să faci o probă: îl masturbezi și la final, iei o picătură pe limbă și decizi în cunoștință de cauză.

| FemeiaPisică a răspuns:

De capul meu, tu ai minte? Dacă cu prietenul tău faci deja sex oral, cu soțul o să o faci în grup? Mi-e scârbă de generația asta de curvari.

| ywar a răspuns (pentru FemeiaPisică):

Stii ce se intampla? Generatia asta o sa ia fraiele peste putin timp. Uneori se vorbeste la televizor despre criza. Eu cred ca in primul rand e o criza morala.

| T0T a răspuns (pentru FemeiaPisică):

Madaraaa, asta e motivul pentru Tsukuyomi infinit? Am avut un vis in noaptea asta cum ma luptam cu tine eram cu Obito. Ciudat nu?
Cat despre intrebare google iti satisface curiozitatea:
"Sperma are in mod normal un gust sarat deoarece contine multe substante organice preluate din hrana absorbita de organism, cum ar fi saruri si acizi organici, ce dau spermei un gust mai mult sau mai putin sarat"

| Oana92 a răspuns (pentru FemeiaPisică):

Cata frustrare zace in tine...laughing

| piisycutzza a răspuns (pentru FemeiaPisică):

Normal, sunt de acord cu tine

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca este un domn te va respecta si nu va ejacula in gura ta decat daca ii ceri tu expres sa o faca. Daca este un cocolar ordinar totul poate fi posibil sa doreasca sa ejaculeze doar in gura. Gustul este acceptabil putin astringent/acrisor dar nimeni nu te obliga sa-l inghiti, o faci doar daca doresti.

| Doub a răspuns:

Cred ca o sa vomit.straight face.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Doub):

Fetele rele scuipa, pe cand fetele cuminti, inghit. Despre fetele care vomita nu exista informatii in analele istoriei. Si nici in oralele acesteia, ca tot veni vorba.

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

"analele istoriei"?- Se zvarcoleste Hitler in mormant.straight face

| anonim_4396 a răspuns (pentru Doub):

Trebuia sa gasesc ceva care sa rimeze cu "oralele" si sa aiba sens. Da si tu dovada de bunavointa, nu e ca si cum tu nu ai avea propriile pacate. De exemplu, vomiti aiurea...

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Reciteste intrebarea fetei si o sa-ti dai seama ca nu vomit aiurea.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Doub):

Mai ofera-ti timp sa te maturizezi si o sa-ti dai seama ca vomiti aiurea.

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu e nevoie sa-mi ofer nimic. Sunt destul de matura si nu-mi schimb asa usor conceptiile.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Doub):

Pacat, aveai potential.

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Proasta concluzie. Nu, nu aveam.

Răspuns utilizator avertizat
| anhonim a răspuns:

Ii spui sa te indeparteze cand ii vine sa isi dea drumu

| 89 a răspuns:

Nu cred ca ie o idee Bună ăsta cu spermă ie de ajuns oralul nu cred ca va mai vrea sa te sărute dupa aia