| anonim_4396 a întrebat:

Buna fetelor o intrebare pentru voi :despre ce va place sa vorbiti cu un baiat la prima intilnire. va rog foarte mult spuneti daca nu-i secret

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Despre orice in afara de sex si politica

Răspuns utilizator avertizat
| MaTrIx8378 a răspuns:

Adidas laughing, vezi ca fetele astea au dreptate, daca vrei sa-ti iasa ok prima intalnire asculta-le pe ele tongue

| Ando1dul a răspuns:

Ca baiat, despre orice

| Ho1 a răspuns:

Ce uimit am vazut, apoi sa ne cuprinda

| WhiteLover a răspuns:

Sa ma intrebe lucruri despre mine, sa vad ca il interesez, sa imi mai faca cate un compliment dar fara exagerari, sa nu inceapa cu bancurile...straight face...sa fie deschis,sa pot vorbi orice,sa nu ma ia in ras,sa ma priveasca in ochi in timp ce vorbim,sa ma intrebe ce hobby-uri am, sa imi vorbeasca si el despre sine, sa ma lase sa il cunosc si eu, sa vad ca are o latura mai emotiva(dar nu exagerat)acum m-am lungit la mai mult decat la vorbit, dar poate te ajutawinking