| marlboroYkent a întrebat:

Buna fetelor! va place sa aveti contact sexual (o aventura) cu baieti pe care nu ii cunoasteti foarte bine dar sa ramana intre voi?

13 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Am avut vreo 2 aventuri de genul asta dar atunci nu eram implicata intr-o relatie asa ca ce a fost a fost si a ramas intre noi ca si cum nu s-ar fi intamplat

| Ellenaroxy a răspuns:

Doar cu unii nu sa devina obisnuinta DA ORCAREI FETE II PLACE asta daca nu isi iubeste partenerul

| marlboroYkent explică (pentru Ellenaroxy):

Dar cu persoane straine care va atrage? cati ani ai daca nu te superi?

| Ellenaroxy a răspuns:

Da intru-n fel e bine ca nu stie nici mutu ce faci dar imi este frica nu stii ce boli poti sa iei cu tot cu prezervativ... pana acum nu am facut asta dar nu mi-ar displacea si unu sa ma atraga calumea nu orice idiot am 20 de ani

| Ellenaroxy a răspuns:

Dar tie?

| marlboroYkent explică (pentru Ellenaroxy):

Asa prefer si eu mai mult cu straine si sau cu fete care stiu ca nu zice la nimeni ca a facut sex cu ala si ala.Cu cat stie mai putina lume cu atata e mai bine. Elena prin prezervativ de calitate Durex nu exista nici ce-a mai mica sansa sa iei vreo boala sau sa ramai insarcinata dovedit stintific Multi inainte

| Ellenaroxy a răspuns (pentru marlboroYkent):

Dar dar e moralu la mine sa stiu ca am 1000 la numar ca baiat e altceva ca fata si nu poate sa mearga totu la nesfarsit cred ca nu ai gasit u p una calumea

| marlboroYkent explică (pentru Ellenaroxy):

Daca te referi la sentimente da am gasit fata potrivita care am respectat-o enorm de mult nu am calacat stramb o secunda dar niste probleme m-a facut sa fiu az aici mane la 5000km departare si tot asa si si nu a mers relatia.iar daca te referi la fizic da am gasit si aceea persoana.Eu nu pot avea contact cu orice fata decat cele care ma atrage si stiu ca sunt curate si la sanatate si fizic ca si mine

| marlboroYkent explică (pentru marlboroYkent):

Din ce judet esti?

| Ellenaroxy a răspuns (pentru marlboroYkent):

Mda nu stiu ce sa spun mai cauta nu te opri aici pana la urma nu poti sa umbli din floare-n floare si nu ai cum sa stii ca una e sanatoasa ca nu o intrebi fa esti spalata sau esti bolnava ca nu ai cum si aparentele sunt inselatoare

| marlboroYkent explică (pentru Ellenaroxy):

Corect de aia exista Durex si faza cu curatu daca vezi ca se intretine e ok daca nu nextwinking imi lasi vreun id intr-un mesaj privat?

| Ellenaroxy a răspuns:

Ce mai conteaza laughing

| marlboroYkent explică (pentru Ellenaroxy):

Vrei sa ne cunoastem?laughing