| Raulinio a întrebat:

Fetelor, voi ce asteptari aveti de la un baiat?

Răspuns Câştigător
| emmaemilia a răspuns:

In primul rand. cel mai important lucru : Maturitatea! in general majoritatea fetelor nu sunt atrase de baieti ce se afla in pragul adolescentei tocmai din aces motiv exista si exceptii evident, dar mai rar vezi un baiat de 14-15-16max 17 ani care sa fie interesat de iubire si nu de jocuri video, fotbal, etc. Caracterul e important dar uneori si fizicul iti spune multe! nu conteaza ce ti-a dat Dumenezeu conteaza sa ai grija de el!( corp ma refer). Multe am vazut ca zic de fatezie " fizicul nu conteaza :X:X:X" ca sa arate ca ele sunt mai presus; dar sa fim seriosi, oricine remarca o persoana ingrijita isi formeaza o parere pozitiva fata de o persoana neingrijita! Deci conteaza si fizicul
sper ca te-am ajutat, bafta!

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Sa nu fie mormoloc, dar nici sa se dea prea mare. In plus, trebuie sa fie frumusel, istet, cu un minim de umor si sa nu aibe buzunarele chiar goale.

| AYKSSSSSSS a răspuns:

Să nu pută!