| AnneIsHere a întrebat:

Fetelor atunci cand faceti chestia aia cu un baiat va doare ce senzatie aveti?

Răspuns Câştigător
| kyacristian a răspuns:

Depinde de situatie! Daca o faci pentru prima oara teoretic ar trebui sa te doara. Daca ai avut mai multe contacte sexuale si tu inca mai ai dureri te sfatuiesc sa te duci la medicul ginecolog. P. S. O fata caruia ii place cu adevarat sa aiba grija de ea se prezinta la medicul ginecolog cel putin de 2 ori pe an!

6 răspunsuri:
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Iti ies plamanii pe cur,ochii iti ies pe urechi,dinti n-o sa mai ai,iti pica pielea,o sa faci sifilis, tbc, cancer etc. Deci nu doare

| MaDeclarFan a răspuns:

La ce te referi? Cu o persoana poti sa faci mai multe chestii

| Kazimir a răspuns:

Mi se rupe chestia...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu una cand fac chestia aia ma gandesc la chestia cealalta si imi vina sa urlu de suparare ca chestia aia nu e la fel ca chestia aia! ( Acum ia si descifreaza!) Esti pe un site, esti o anonima asa ca scrie cuvintele calumea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se refera la sex.