| euu03 a întrebat:

Buna fetelor! :* Voi cum faceti ca sa mentineti viu interesul baietiilor? Cum il faceti sa se indragosteasca? Cum "imblanziti" un baiat care zboara din floare in floare?hee hee Va rog cu ex. detalii... intrebarea este adresata si baietiilor, poate vor se ne dezvaluie si ei cateva secrete happy. Dau fundita:*

5 răspunsuri:
| ynna93 a răspuns:

Pai acum depinde si de baiat daca zboara din floare in floare cand se opreste se opreste la cineva care`l atrage ori cu aspectu` comportamentu` etc.nu`l poti opri daca el nu vrea.sau sa-l imblanzestilaughing). daca vrea se schimba de dragu` iubitei daca nu nu se schimba.hee hee

| Buttercup30 a răspuns:

Eu m-am combinat cu un baiat de genul din floare in floare.La inceput iti dai seama ca nici nu-i trecea prin cap sa fie ceva serios.
I-a placut la mine timiditatea, felul meu de a fi adica de a ma purta copilaros dar de a fi matura, si mai ales ca nu am fost o disperata dupa el cum au fost si sunt toate celelalte.Am fost indiferenta si asta i-a starnit interesul, facandu-l sa se indragosteasca. Dupa 2 luni jumate, m-a inselat ma rog, nu mai povestesc si asta.
Dupa 2 saptamani a venit la mine ca s-a despartit de respectiva si ca si-a dat seama ca la mine tine si ca a fost doar opentru sex.M-am impacat cu el pentru ca mi-era prea greu sa trec peste.Si in prezent avem aproape 6 luni si stiu ca nu ma crezi, si nimeni numa crede, dar e foarte cuminte si nu s-a mai intamplat nimic.Si cand ne certam tot el vine la mine si etc.
Bine,poate a fost asa si datorita caracterului meu coleric, adica de a conduce si-mi plac oamenii gen supusi, dar s-a cumintit doar pentru ca tine foarte mult la mine.

| Yoyo7949 a răspuns:

Daca te iubeste se schimba daca nu nu se schimba.Am trecut si eu prin asa ceva.Ma insela(el cautand ceva ce eu nu ii dadeam), dar tot nu`mi convenea.Acum s`a schimbat.Nu mai umbla din floare in floare. Daca tu nu ii dai ce el vrea, e si normal sa isi caute una care doar sa o. f***, dar daca te iubeste tot la tine se intoarce.

| euu03 explică:

Dar nu este vorba despre mine.laughing vroiam sa aud pareri despre acest subiect atata tothee hee

| Anastasia_4911 a răspuns:

Se schimba numai daca se indragosteste de tine.altfel n-ai sanse!