| anonim_4396 a întrebat:

Hey tongue Fetelor, ce va atrage la un baiat? [Fizick]- Baietiilor, ce va atrage la o fata? >: fundita :*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru mine, doar EA(KAMInik) ma atrage...nimeni si nimic nu ma atrage, indiferent de fizic, sau alte lucruri...no chance! Ideea e ca o vad peste tot, si asta ma face sa nu mai bag in seama pe nimeni! ~CMI~

6 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Parul si... daca nu e machiata:X daca e machiata am un spaclu de rezerva in buzunarul din partea dreapta de la pantalonirolling on the floor

| Fillaide a răspuns:

Ochii

| AndreiZz a răspuns:

Ochii,parul,dantura,buzele,cum se imbraca si caracterul.

| Turquoize a răspuns:

Ochiihappylove struck

| ღmarynaღ a răspuns:

Pai la un baiat mir mi se pare ca mai intai fizicu, ca daca e unu dragut de 1, 20... laughing)) si la o fata cred ca conteaza felu cum se comporta, imbraca si sa fie slaba si desteapta

| Sabrina25 a răspuns:

Ochii, Dantura in primul rand, Culoarea pielii big grin, Parul, Dar pentru mine cel mai important danturawinking