| Alynutzza_1477 a întrebat:

Buna fetelor. Voi cum va alintati iubitii?

6 răspunsuri:
| pink10 a răspuns:

Eu ii zic : iubiiii love struck tati love struck bebe mic love struck iubire love struck viata mea love struck iepurash love struck pufoshenie laughinglove struck Si el imi zice mie : ingeras, iubirici, pui, viata si iubi love struck
Funda?batting eyelashes

| NoChanceForUs a răspuns:

Iubita mea mă alintă cu „Hai grasule, dă-mi dracu portofelu` ăla mai repede!"
Presupun că e de bine, își arată afecțiunea.thinking

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Pu*ifrici

| Adynna_9523 a răspuns:

Hai sa iti zic cum ma alinta pe mine iubita mea blushing
Iubii.pisiii.motanel.guritzaa.bebe tongue puiutzz.sufletzel blushing
Cam asa ne alintam noi unul pe celalalt si sa stii ca functioneazaaa de fiecare dataawinking
Incearca si u si ai sa fii surprinsa de rezultatee mai ales daca o spui din suflet :X
Sper ca ti-am fost de folos; Mooolt noroc kiss Funda acumm? big grin

| teutzikka a răspuns:

Sa-ti zic: tampitule, prostule, boule

| Bizzareq1 a răspuns:

Putzulica mea.