| negrutzaa a întrebat:

Heyyy fetelor! voi cum va alintati iubitii?

14 răspunsuri:
| Alisa a răspuns:

Iubitu', inima mea, golan mic.batting eyelashes

| georgegs a răspuns:

O.stiu.pe.una.de.il.alinta.pe.iubitu.ei.pui.miclaughing

| georgegs a răspuns:

Alisa.golanas.de.la.oras.tare.te-ai.facut.pungas.
ziua.ninge,noapta.vine.dimineata.vine.iaralaughingma. fac
. eminescu

| vyolycy a răspuns:

Mai mereu ii sp PISIlaughingdar uneori ii sp si viata mea si iubirea mea...depinde ce-mi vine pe moment in minte

| DeliaaaMary a răspuns:

Pai deseori ne spunem unul altuia puta :X si mai sunt si cele care se intalnesc des.

| Alex_2741 a răspuns:

Hmmmm pe mine nu ma mai alintat nimeni cam de multsad. Dar imi spunea puyule. gaza. mormoloctongue.ingerashule. iubire.si altfel :-

| KAMYTZU a răspuns:

Ubitu, uby, grasule, ursu meu, golanul meu,, licurici, bebe, el imi zice soricelul meu, zina, tita, veveritza si pisicuta mai multe big grin

| ody a răspuns:

Iubitu, ubitu, bebe, bebitza, ingerasul meu, viata mea etc.

| dixx a răspuns:

Piticot, bubu. bubitu, prapadit :] pana la prostalau cand ma enerveaza big grin

| szandi_2169 a răspuns:

Putza sau iubita uneori si broscuta (rade de mine) laughing :*

| Absenta a răspuns:

"uratule"

ce sa fac daca-mi place sa-l tachinezdevil?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-am tuns de toti banii pe care-i aveam si din "Cogeak"Nu ma mai scoate.

| danimarie90 a răspuns:

Am o pretena karei zice pretenului ei licurici (ii mai zice dar sunt astea frecvente ubi ubitu astea )

| cryforyou a răspuns:

Ciucureata, pui, gaziwinking