| VrRos86 a întrebat:

Bună fetelor.
Voi faceți oral?
Ce vă excita atât de tare încât să ajungeți sa faceți așa ceva?
Și de ce faceți asta? Gura e doar pentru sărutat.
Eu dacă as face oral vreodată la o fată probabil ca m-aș clătii cu o sticlă de apă oxigenata și as mai bea una pe urmă laughing
Nici dacă as rămâne cu o fata pentru tot restul vieții nu i-as face oral.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, in viata ta sa nu faci oral deoarece primesti microbii ce sunt pe ***, nu e sanatos acest oral si il faci pentru o placere ce se vaporeaza peste o secunda, cea mai mare porcarie, mai bine fa sex obisnuit decat oral, iti recomand obisnuit, de ce sa lingi o *** si de ce ea sa linga o sula? Vei regreta ca ai facut asa ceva, eu si acum regret peste vreo 2 ani, deci te rog din suflet, nu asculta ce spun altii si nu fa oral! Nu scriu asta pentru puncte ci pentru sanatatea ta, mai bine sa te masturbeze iubita si tu pe ea decat oralul, deci te rog, nu fa oral, ascultama ca nu iti va face bine oralul! sad

13 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Tu chiar nu ai inteles nimic!
Pe fete nu le excita nimic cand fac oral baietilor, pe fete le excita cand ele primesc sex oral de la baieti. Sexul ora se face concomitent si de comun acord, ca nu te obliga nimeni.
Iar daca il vrei si-l ceri partnerei, atuncii fii pregatit sa-i faci si tu ei, un oral (cunnilingus).

Sa nu uitam ca poti face sex oral cu prezervative pe penis si pasarica fetei, deci nu ar trebui sa-ti fie scarba sa pui gura, mai ales daca vrei sex oral si trebuie sa-l oferi si tu fetei.

Sincera sa fiu, tu esti chiar o curiozitate a naturii, sa ajungi pana la varsta asta si sa nu ai habar de nimic... cand este atata informatie pe internet despre igiena organelor sexuale, d espre prezervative si folosinta lor, despre tot, trebuind doar sa citesti!

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Am venit doar sa confirm ca ele fac oral.

| Hammurabi a răspuns:

Dar să-ți facă o fată oral, ți-ar place?
Sau ai vomita instantaneu?
laughing

| Mayhem666 a răspuns:

"Gura e doar pentru sărutat."

Am trait intr-o minciuna toata viata. Am crezut ca gura e pentru a manca. Nu am stiut ca e doar pentru saruturi. Daca gura e pentru saruturi, atunci prin ce orificii ar trebui sa mancam?

| mentholinks a răspuns:

Oricum ai mai multe bacterii in gura decat in fund dar asta inveti abia in clasa a 10-a. Tu lasa fetele pentru alti baieti si preocupate de facut hartii.

| LordCristobal a răspuns:

In mare parte gândești bine.Un sex normal protejat îl poți face cu orice fata dar un oral e mai recomandat să îl faci cu iubita ta.
Plăcerea e de ambele părți.Cand o fata îți oral e ca și cum ar decoji o banana care scuipa flacari albe.
Nici eu nu am avut parte de un oral până acum dar din ce mi-au zis prietenii am auzit că e puțin dureros și plăcut în același timp.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc pentru funda si NU FA ORAL te rog!

| Saiko10 a răspuns:

Daca tu crezi ca gura este lipsita de bacterii am niste vesti foarte rele pentru tine. si daca organele genitale ale unui partener au un miros neplacut este pentru ca nu respecta o igiena corespunzatoare. daca este totul ingrijit nu ai de ce sa iti faci griji sau sa te scarbesti.

| FredericChopin a răspuns:

Pt mine si n opinia mea e ABSOLUT NORMAL

| Oanaoni a răspuns:

Până să îmi încep viața sexuală aveam și eu această gândire și acest vocabularlaughing După câteva timp după ce mi-am început viața sexuală nu mi-am mai pus bariere și am zis să încerc,să îl fac și pe el să se simtă mult mai bine, așa cum mă face și el. Am avut încredere în ce mi-a spus el, în mine, am ascultat de sfaturile lui, până am început să mă descurc singură. Credeam că e scârbos, că o să vomit..bleah. dar uite că e altfel! Mult succes, ajută în relație!

| proserpina22 a răspuns:

Da, eu fac. Eu nu văd asta ca pe ceva scârbos, deoarece peste tot avem particule sau bacterii pe care noi nu le conștientizăm. Sunt extrem de multe lucruri și în salivă (nu zic asta ca să te sperii) pe care noi nu le observăm și din cauza asta nu ne afectează dpdv psihic. Explicația pentru care o fac e efectiv că îmi place reciprocitatea și că îi provoc plăcere. Dar asta nu înseamnă că fac tuturor, ci oamenilor care au o igienă bună și normală.

| Ambersfichi a răspuns:

Da și nu vad nici-o problema in asta. Mereu încep actul sexual cu un oral deoarece ma excita și pe mine și pe partenerul meu.
Nu mi se pare deloc scârbos
/AS

| zdrx123 a răspuns:

Dacă iti iubești partenera, bineînțeles ca ii poti provoca si mai multă placere cu un oral, mi se pare total normal. Acum sa sperăm că partenera ta are si o igienă bună