| fdssdgvsdsd a întrebat:

Am și eu o întrebare, fetelor... De ce vouă vă place să le faceți sex oral băieților? Vă excită când simțiți cum vi se întărește în gură sau faceți asta doar pentru a-l face pe partener să se simtă cât mai bine?

Răspuns Câştigător
| lplostonyou a răspuns:

Le place gustul de spermā.

6 răspunsuri:
| YellowAngel a răspuns:

Sexul oral ca si sexul anal sunt mai mult pe pentru a o batjocori / degrada pe fata.

| Pool77 a răspuns (pentru YellowAngel):

Dar daca tipul va face oral ala nu e batjocura? laughing)))))))

| Ionescu_Robert_1980 a răspuns (pentru YellowAngel):

De ce crezi asta? eu cred ca o prostie ce ai zis tu fara suparare

| Oxxxxyyymirooon a răspuns:

Eu nu-s genu' care se pune in genunchi in fata unui barbat. Pur si simplu cred ca asta e o umilinta..si arata stima de sine scazuta. In loc sa il lasi pe el sa fuga dupa tine sa arate ca te iubeste si sa iti ofere placeri, alegi sa i te "supui". Nu mersi, prefer sa ma simt regina in loc sa il fac pe cineva sa se simta rege happy eu cred ca fetele o fac pentru a-si satisface partenerul.In fine, asta-i doar parerea mea.

| Pool77 a răspuns (pentru Oxxxxyyymirooon):

Ai noroc ca exista si barbati cu atitudine de **** bleaga, altfel, ramaneai singura tot restul vietii.

| Oxxxxyyymirooon a răspuns (pentru Pool77):

Pur si simplu am stima de sine ridicata big grin si consider un plus lucrul ăsta