| Radandam a întrebat:

Vă place să faceți sex oral fetelor? O faceti doar pentru plăcerea partenerului sau vă excită si pe voi?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Fara analizele la zi nu bag capu la gaura. Si nici nu-mi place toata scarba e acolo... pulifriciul se bucura sa intre cel mai bine

| oany a răspuns:

Cand iti iubesti barbatul, clar faci totul in pat cu placere si da.te excita sa-l vezi pe culmile placerii.

| Violleta2022 a răspuns:

Dar tu, simti vreo placere, cand faci sex oral fetelor?
Ca-i acelasi lucru ni se intampla si nou cand oferim.
Placerea este doar a celui care primeste!

| sofisis a răspuns:

Nu ne excita actul in sine ci ne excita reactiile partenerului.

Răspuns utilizator avertizat
| bobi123 a răspuns:

Nu văd nici o placere in sexul oral.