| YukyTsukiyomi a întrebat:

Buna funda + voturi scuze categoria vroiam sa va intreb daca dansul hula se danseaza in noua zeelanda sau in australia daca nu c dansuri se practica pe acolo (sau c traditii) sunt curioasa pentru ma atrage acea zona si nu prea gasesc pe net multumesc mult

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| Castiel a răspuns:

Www.wikipedia.org sau www.google.ro mori daca scrii acolo aceasta intrebare? wiki spune tot scrie de ex "dansul X" si iti apare acolo wiki si spune tot ce detaliu vrei tu despre el. de ex scrie pe google "hula dance" si dai la varianta cu wiki^^ funda?

| Castiel a răspuns:

Www.wikipedia.org sau www.google.ro mori daca scrii acolo aceasta intrebare? wiki spune tot scrie de ex "dansul X" si iti apare acolo wiki si spune tot ce detaliu vrei tu despre el. de ex scrie pe google "hula dance" si dai la varianta cu wiki^^ funda?

| Alexander21 a răspuns:

Hula este in Noua Zeelanda/Hawaii

| Iiiiioana a răspuns:

Hula se danseaza in hawaii dar îşi are originile în Pacificul de Sud.