| Franci2 a întrebat:

Hello❤️ Știe cineva unde îmi pot promova contul de OnlyFans? In afara de insta Facebook și twitter, fara misto ❤️❤️Mersi❤️

11 răspunsuri:
| AnemonaP a răspuns:

Pe grupuri speciale de Facebook, fa-ti un Facebook special pentru OF și bage-te în grupuri sa faci promovare și primești promovare gratuită, înapoi, gen promovare pe promovare. Sau Telegram.

| RAY a răspuns:

Hai ca te promovez eu, da mi mesaj in pv

Răspuns utilizator avertizat
| Czechoslovakia a răspuns:

Uite ca suntem destui cei care apelam la serviciile unei persoane care face asta, eu nu inteleg de unde pana unde iti permiti tu sa le numesti prostituate, in calitate de ce le-ai numit prostituate?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Czechoslovakia):

­aha, dar asta nu e ceva cu care sa te mandresti.
le numesc prostituate pentru ca practica prostitutia. si le numesc asa in calitate de om care judeca

| Czechoslovakia a răspuns (pentru anonim_4396):

Omul asta care judece sa se asigure inainte ca este indreptatit s-o faca, cu toate ca ma indoiesc ca toti suntem pacatosi iar tu cel drept.
nu se mandreste nimeni cu nimic, doar ca mai sunt cazuri cand prea multi multi suntem refuzati de fetiscane si ne adancim durerile si vindecam ranile in placerile astea.

| Czechoslovakia a răspuns:

Daca-mi place de tine ma abonez eu, da-l aici.

| Czechoslovakia a răspuns:

Cred ca ti-a jucat imaginatia feste de mi-ai luat cuvantul in serios, de fapt, ce iq trebuie sa ai sa crezi ca eram liber daca terorizam tipele asa cum relatam? sa speram ca unu decent.

| Salontanul a răspuns (pentru Czechoslovakia):

Lasa-l in durerea lui! Se leaga de toata lumea. Cu el nu mai termini. Mai bine nu-l baga in seama.

| adelinaade000 a răspuns:

Poti sa folosesti Tiktok si aplicatiile de dating, dar cel mai important e cum te promovezi acolo nu doar sa fii acolo. Eu am invatat singura, dar am facut colab cu mai multe fete care si-au luat niste cursuri de pe topof.ro;

Au platit pentru ele, dar acum am vazut ca le dau si GRATIS -> faza e ca au fost super multumite de ce-au invatat din ele si din ce am vazut functioneaza si e fix ce am invatat si eu dupa atatia ani de OnlyFans;

Ai linkul mai jos, poate te ajuta, spor:
https://topof.ro/curs

| angelaangy1230 a răspuns:

Pe orice retea sociala si aplicatie de dating, dar trebuie sa stii cum sa te promovezi acolo. Ia cursurile de pe topof.ro, si o sa te lamuresti mai bine. Le-am luat si eu, sunt bune.