| Ofatamisterioasa13 a întrebat:

hei am o intrebare: Cand ne-am despartit la final m`a intrebat voi putea sa te mai sun din cand in cand? iar eu i-am spus sigur(iar in gandul meu ar fi bine s`o facisad!) a trecut 2 zile de la despartirea noastra iar el nu m-a sunat numai pot de dorul lui ce inseamna asta ca nu`i e dor de mine sau ca incearca sa nu ne facem mai mult rau interactionand iar unul cu altul? Chiar nu`i pasa?sad

2 răspunsuri:
| Gentiana a răspuns:

N-ai de unde sa stii. Poate nu are curaj sa te sune, la asta te-ai gandit?
Dupa o despartire, presupun ca dureroasa pentru amandoi, nu stiu daca ar putea sa mai aiba curaj sa te sune. Poate el se gandeste la tine, tu la el, si tot asa.Mai asteapta putin. Dupa cum ai spus si tu mai sus. te-a intrebat daca poate sa te mai sune ''din cand in cand', asta nu inseamna in fiecare zi sau odata la 2 zile.Mai asteapta putin! Bafta!

| PuSsY_9531 a răspuns:

Probabil nu a mai avut timp

daca ti. e dor de el incearca sa. i dai tu un telefon sau un sms in care sa il intrebi ce face si ceva de genu'

sau probabil ca nu a mai avut credit sa te sune

nu. ti pierde sperantele el daca te iubea sigur nu te. a uitat:* iar daca o sa il suni uh sigur o sa. ti raspunda

succes si sper sa nu mai fi suparata:* nu ai de ce sa suferi...baietzi sunt cat lumea... cel potrivit e unu:*