| asdbasuib a întrebat:

Salut laughing cum ma pot împăca cu fostul?
M-am despărțit de el pentru ca in ultimul timp nu-si mai dădea interesul si i-am spus. A spus că el încă încearcă si asteapta sa-si revina si sa simtă ce simțea inainte. I-am spus ca nu e nevoie si ca e mai bine sa ne despărțim. Inițial nu a vrut, dar intr-un final ne-am despartit de comun de acord. Buuun, chestia e că m-a apucat dorul de el daca e sa spunem asa. Simt ceva față de el si mi-am dat seama acum ca nu mi-a trecut. Ce sa fac? Cum sa ne împăcăm avand in vedere ca i-am dat mesaj si i-am spus ca imi e super dor de el si am fost foarte sincera. I mean, a spus că e cu cineva intr-o relatie si ca daca i-as fi spus asta inainte sigur il puneam pe gânduri. E genul de băiat care nu prea tine la relații. Nici în prezent nu tine la aia si cu mine a fost altfel. Ce gesturi as putea face? Ce i-as putea arata sau ce cadouri sau chestii i-as putea face? Please, răspunsuri constructive.

Răspuns Câştigător
| Dennis1993 a răspuns:

Nu înțeleg de ce te mai agiți, nu vezi ca băiatul nu mai vrea nimic cu tine?
Nu este bine sa ți cu forța o persoana lângă tine sau sa vrei sa o ți. Mai devreme sau mai târziu tot se va ajunge la un final. De ce sa va dezamăgiți unul pe altul?
Îți recomand să îți ocupi timpul cu o alta persoana, sa îți cauți un alt băiat care te merita, care știe sa te tina aproape.

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Omu e plictisit de tine, ai și tu puțin respect de sine și nu te mai milogi de oameni să te ia înapoi