| 3ly a întrebat:

Buna seara all!
Mda deci am o problema laughing M-am despartit de baiatul pe care l-am iubit cu adevarat. uff. Acum 3 zile. vorbisem sa iesim prin oras m-a sunat sa ma intrebe la ce ora, in fine i-am spus ca pe la 4-5 iar raspunsul: oo perfect.
Mda. daca i-am dat o ora nu inseamna ca n-am iesit si eu afara, in parcul de alaturi, unde il vad pe el cu o colega de-a mea sarutand-o. L-am lasat in pace, si am primit mesaje de la diferiti prieteni cum ca ma inseala, desi stiam, dar m-am simtit oribil, nefiind singura aventura cu aceasta colega de'a mea.Acum cand il vad pe afara. imi vine sa ma duc la el sa-l iau in brate. Mor cand il vad ca se uita dupa mine. si uneori cred ca oricum nu mai mergea [ s-a despartit odata de mine pentru ca vbeam la telefon si nu am stat sa ma sarute straight face wow ce motiv si a fugit la aceasta colega a pupat-o pe gura. iar eu m-am suparat.] in fine a doua zi ne-am impacat cica. Dar dupa aceste evenimente el m-a sunat si m-a intrebat daca am glumit sau e adv. si cand i-am spus ca numai suport atat indiferenta si sa mor dupa el aiurea mi-a spus ca: mda bine. oricum mi-e indiferent si nu-mi pasa. eu acum o sa o sun pe viitoareatongue mai vbim
eu: mda sorry nu cred
el: suntem vecini tongue dc nu?
eu: pentru ca. uita-te cate imi faci si cum ma simt
el: nu-mi pasa.
eu: stiam, paa!:X
M-am simtit oribil pentru ca de fapt, el se da mereu la multe fete, si ma doare faptul ca macar sa tina una langa el si sa fie in stare sa renunte la toate pentru ea nu poate, dar el le face si pe fata.
In fine ma scuzati ca am scris atat si am uitat sa precizez ca el a fost cu ea, dar s-au despartit ca se inselau reciproc laughing)), ce pot face sa vrea sa fie cu mine, ori sa-l fac sa vada ca daca vroia putea sa fie orice intre noi, sau macar sa pot sa-l ignor. Multumesc:*

Răspuns Câştigător
| AlinaaAli a răspuns:

In primul rand nu pot sa nu o fac pe colega ta o maare curva si pe el un nimic,un gunoi care nu merita sa plangi sau sa suferi dupa el!
e greu,stiu ca e greu sa il uiti,stiu cum e! dar incearcaa! mai sunt baieti,nu e singurul! ce mama naibii? daca ti-a zis ca nu ii pasa,tie de ce sa iti pese? de ce sa fi tu aia care sufera? daca totusi lui nu ii pasa! incearca sa il eviti si sa nu mai vb cu el deloc! si daca mai vrea sa se impace cu tine vreodata,indiferent de ce ti-ar spune,ca s-a schimbat ca e altfel ca te adora,etc sa nu il mai crezi si sa nu te impaci cu el! si dupa ce il refuzi,du-te acasa musca din mobila,da picioare la frigider,rupe jucariile de plus,plange jumatate de zi ca sa te descarci si apoi gandeste-te ca ai facut cea mai buna alegere si ca i-ai demonstrat ca de tine nu isi mai bate jocwinking! sau daca vrei sa isi mai bata odata joc de tine e alegerea ta! gandeste-te la tine putin, chiar ai ajuns in asa hal incat sa meriti sa isi bata asa joc de tine? nu ai un pic de orgolui? asta trebuie sa te gandesti!
mai sunt baieti si e si unul pentru tine, pus acolo deoparte de Doamne Doamne:X

| 3ly explică (pentru AlinaaAli):

Da, mersi de raspuns.Nu e vorba ca sufar. nu duc lipsa de prieteni ori baieti, dar fiindu-mi vecin m-am atasat foarte mult de el. in fine as vrea sa aud de la el doar ca odata m-a iubit happy

5 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Il iubesti, uita-l. Din moment ce nu e un tip si fiel tie, inseamna ca nu e un prieten perfect pentru tine. Ai vazut cu ochii tai ce face, intr-adevar e dureros mai ales cand iubesti, dar nu te merita, esti prea buna pentru el si sincer capul sus si va iesi si soarele pe strada ta.

Baieti din astia care se joaca doar cu sentimentele si le fug ochii dupa alte fetele, gasesti la tot pasul. Nici colega ta nu e usa de biserica, stiind ca e cu tine, cap sa fi avut mai mult si putea sa-l evite. Nu se merita sa-ti pierzi anii pentru unul ca el. Ti-o spun din experienta, am trecut nu numai o data prin asta in viata! sad

| bokorrobert1999 a răspuns:

Deci combinate cu unu si sarutal in fata lui atunci poate il faci gelos bft

| 3ly explică (pentru bokorrobert1999):

Mda pai. sincer. m-am gandit, dar asa as pare o mare curvulita care dupa ce s-a despartit de unu fuge la altul tongue

| anonimu35 a răspuns:

Daca il mai iubesti du-te la el odata si sarutal pasional si dupa intreaba-l daca te-a iubit vreo data daca iti zice da mai sarutal odata si ii spui trebuie sa pleci, iar daca zice nu dai o palma peste fata si pleaca.