| Antonima19 a întrebat:

HELP
FundaVOT
URGENT
Ieri la scoala in ora de sport am stat in clasa ca a ploat. Si nu am avut ce sa fac si am compus o poezie de dragoste. A venit un coleg sa zice`m ca`l cheama "X" a venit la mine si m`ia luat poezia din mana. Si a spus ca e pentru un alt coleg sa zice`m ca pentru "Z". Si m`am certat cu X si i-am spus ca e pentru altul. Dupa pauza X ii da poezia lui diriga mea. Atunki diriga m`a felicitat a zis ca am scris bine`e na`h. Cand sa pleca`m acasa s`a oprit Z la banca mea. Si am inceput sa vb si un alt coleg sa zice`m "F" vine si ne impinge unul spre altul j era sa ne saruta`m dar nu am apucat. Si azi F nu m-a lasat in pace tot se datea la mine ma lua in brate si chestii. Si a vazut toata scoala cum ma lua in barte F. Si Z tot de mine se i`a face pe un cavaler.
Care crede`ti ca ma place?
F, Z sau X?

Răspuns Câştigător
| Tmcn a răspuns:

Vai de capul meu, toţi te plac. Cum a zis si MrPotato, e clar ca totul a pornit de la poezia ta.

6 răspunsuri:
| AgentulVIPPro a răspuns:

laughing! ce tare e mrpotato

| Antonima19 explică:

Heii eu nu am spus de nici un W...
Care ai vrut sa scrii Z X sau F?

| niciunnume19 a răspuns:

Pai eu spun ca toti te plac in felul lor... x te place in tacere, are rabdare sa i arati si tu...z ar vrea sa fie cu tine si te place destul de mult iar F mai mult vrea sa si bata joc sau sa i arate lui z ca stie cum sa te faca sa l placi.

| darkheart1921 a răspuns:

Părerea mea e că F şi posibil Z!

| KPB a răspuns:

Pare mai mult o problema de matematicalaughing.