| scumpica09 a întrebat:

hristos a inviat! Sa trec la subiectsad. Stau cu un baiat de 2 sapatamani si vreau sa ma despart de el, nu simt nimic pentru el doar imi place atat, vreau sa pun capat relatiei, el aseara mi-a zis ca tine la minesad ma simt foarte proast si nu stiu cum sa ma despart de elsad fundasad...

4 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Trebuie să realizezi că greşeşti dacă stai în continuare cu el. Nu faci decât să îl răneşti şi să te joci cu sentimentele lui într-un mod absolut inutil. Din punctul meu de vedere, este de datoria lui să îi explici că nu te simţi în acelaşi fel faţă de el, că nu îi poţi împărtăşi sentimentele. Altfel, totul se va transforma într-un joc în care amândoi veţi suferi.
E cea mai bună alegere pe care ai putea-o face. Mult succes!

| KeporLove a răspuns:

Adevarat a inviat.
Incearca sa fi sincera.
Unele fete cand se despart de un baiat i-o spun pe mes sau prin sms nu am inteles de ce.
Spune-i pur si simplu ca toate se termina odata. Spune-i ce simti si ce crezi ca sa nu il faci sa sufere.

| catalin02 a răspuns:

Pai trebuie sa il iei incet sa il faci sa nu te placa sa ii faci cunostinta cu alvineva! Sau poti face ca baieti il iei tare(dar va suferi mult daca tine la tine)

| puiandrada a răspuns:

Spune-i dar nu fii dura, spune-i ca o sa gaseasca o fata la fel ca tine care o sa-l iubeasca!