| Ioanaa1999 a întrebat:

Vreau sa ma despart de un baiat de ceva timp si nu stiu cum sa fac.Simt ca inca imi place de el dar nu mai simt acel ceva. Sugestii, dau fundita.

Răspuns Câştigător
| aiurea231223 a răspuns:

Fi sincera sispunei adevarul. Trebuie sa vorbesti cu el ca sa inteleaga, dar mai intai trebuie sa fi si tu sigura daca asta este cea ce iti doresti ca odata ce l-ai pierdut nu mai poti sa recuperezi timpul pierdut fara el:p

1 răspuns:
| speranata a răspuns:

Daca nu ai curaj sa-i zici in fata trimitei un sms sau suna-l si zii : ca tu nu mai simti nimic pentru el. s-a schimbat si daca el nu vrea tu ii zici ca faci ce vrei pana la urma nu esti obligata sa-lasculti pe el... straight face suuccesss