| Usenames a întrebat:

Bună TPU, vreau și eu câteva răspunsuri serioase dacă se poate... va rog frumos
Ieri (12 iul.) Trebuia sa îmi vină menstruația... dar nu a venit...
Țin sa menționez ca luna trecuta mi-a întârziat 5 zile, acum 3 luni a întârziat 4 zile.
Dar sunt foarte speriata, astăzi am dormit efectiv toată ziua, nu am pofta de mâncare, ma simt puțin balonata, nu ma simt prea bine.
Am făcut sex în perioada fertila... fără prezervativ... dar nu a ejaculat în mine, oricum îmi asum, nu vreau răspunsuri răutăcioase.
Ar putea fi vorba despre o sarcina sau doar întârzie?
Dau funda!

2 răspunsuri:
| Teo29 a răspuns:

Mereu exista acest risc de sarcina, daca este act sexual neprotejat.
Fiti responsabili!
Folositi prezervativul inaintea fiecarui contact sexual!

Mersi si la ginecolog ca s-ar putea sa fie si vreo infectie in zona daca ai acele scurgeri

| Usenames explică:

Am uitat sa menționez ca am scurgere albicioasă si destul de abundentă... mulțumesc!