| ely793924 a întrebat:

Buna! Știu ca este poate o întrebare stupida dar eram cu prietenul meu și sa spun pe românește i-am făcut un handjob de la care el și-a dat drumul, mentionez ca eram îmbrăcată cu pantaloni de trening. A ajuns puțin si pe mine aproape de zona intimă.
Mi-a întârziat menstruația 3 zile, am grețuri si amețeli.
E posibil sa fi rămas însărcinată?

10 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sa spui pe romîneste nu se cheama handjob ci laba, handjob este din engleza deci nici macar sa spui ce i ai facut nu stii.

| Goete a răspuns:

Spui pe romaneste HANDJOB?
Cum ai spune asta in Engleza, LABA? laughingVei avea niste pantaloni de trening bebewinking

| VoidEternal a răspuns:

Ai dreptate. Chiar e o întrebare stupidă.

| Marius22222222222 a răspuns:

Doamne ferește daca putea sa se termine 2022 fara o tampenie de asta.cum rahat sa rămâi însărcinată prin pantaloni?

| helpforyou a răspuns:

Categoric NU!

| helpforyou a răspuns:

Puteai sa faci blowjob si anal, tot degeaba.
Ca sa ramai insarcinata trebuie sa se termine in vaginul tau si sa fii in perioda fertila.

| helpforyou a răspuns:

An nou fericit!
Îți doresc și experiențe cu penetrare!

| Hypefox a răspuns:

Prea multe filme, schimba dealer ul

| Adelina4679 a răspuns:

Nu este posibil asa ceva!

| VlaDava a răspuns:

Imposibil