| Dannyneutro a întrebat:

I-am spus unei fete ca o plac si am intrebat-o daca vrea sa fie cu mine si nu mi-a raspus,e tot timpu inrosita la fata cand vorbeste cu mine, ma place si ea oare?

Răspuns Câştigător
| MisteriuosGirl a răspuns:

Cu siguranta marturisirea ta a intrigat-o, si probabil ca inca se gandeste. asta, sau crede ca ai glumi... poate asteapta o noua intrebare, dar cu siguranta se gendeste la tine

6 răspunsuri:
| Esial a răspuns:

Sigur ca te place! doar ca e si ea timida.nu o lua prea tare pentru ca se poate speria si te poate refuza.doar zambeste-i de fiecare data cand o vezi si discuta pentru inceput cu ea banalitati, gen, vreme, planuri de vacanta, etc.va prinde curaj si va deveni iubita ta.

| Andy97Sexxx a răspuns:

1.Te poate place
2. Poate fi speriata, daca ii strici reputatia ei de fata cuminte?

| litlle a răspuns:

Da,s-ar putea sa te placa daca se roseste la fata cand vb cu tine! Ai rabdare cu ea si incearca sa ii fi un prieten adevarat. Daca te respinge, nu fi suparat pe ea pentru ca poate vrea doar sa vada cum reactonezi.Ai rabdare, si vei vedea ca va face progrese! Te pup

| Dannyneutro explică:

Mai astept raspunsuri

| Dannyneutro explică:

Noi vorbim mai toata ziua, si nu eram sigur, acum o sa astept sa vad ce o sa se intample

| Dannyneutro explică:

Inca ceva, mi-a spus sa-i demonstrez ca-mi place de ea si nu stiu cum