| FamousGirl4 a întrebat:

Heya! Am o mare problema.
Este un baiat pe care il plac. Vara trecuta vorbeam cat de cat. dar vara asta nu mai vorbeste cu mine deloc! Se uita foarte insistent la mine, eu, i-am spus ca vreau sa aflu de la el daca ma place, l-am intrebat pe mess si a iesit. Dar, a intrebat o fata ce sa-mi zica iar acea fata nu vorbeste cu el deci nu i-a raspus. A doua zi mi-am cerut scuze daca l-am facut sa se simta prost sau ceva, si nu mi-a raspus. Ma deranjeaza ca nu vorbeste cu mine, i-a zis o prietena ca il plac, iar el a spus ca stie si ca nu ma place. A pus un prieten comun sa-mi spuna sa-l las in pace si ca nu ma place si l-am intrebat nu poate sa-mi spuna el?. crede ca incep sa plang?!. l-am vazut azi. se uita insistentt. intorcea capu' dupa mine si cand m-a vazut... s-a oprit thinking. dar. mi-a zis o prietena ca si la strand. la fel de insistent se uita. dar. nu se uita fix in ochii ei. se uita la forme. La mine se uita direct in ochii. si au fost momente cand ne uitam unu la altu. fara sa ascultam nimic!
Nu stiu ce sa mai fac, cred ca ma place dar nu sunt sigura. Cand sunt eu face glume si ma loveste cu skatu' (e skater)... si chestii.
Vreau sa stiu doar ce sa fac, e timid si asta ma sperie.
Funda + vot la cel mai bun raspuns!

7 răspunsuri:
| swagMeOutBitch a răspuns:

Cati ani ai?
oricum din cate ai zis u aici pare k nu te place. daca a pus pe cineva sa iti explice clar k el chiar nu te place.Ce vrei mai mult? poate ca are prietena sau poate ca nu se simte el atras de tine

| silvipisicutza a răspuns:

Este posibil sa te placa dupa cum spui ca se uita la tine, dar nu ai spus cum se uita (urat, mirat, etc.). Apoi, te-ai gandit ca poate si acelei prietene pe care ai intrebat-o tu daca el te place ti-a zis ca nu pentru ca si ei ii place de el si poate tea vazut ca pe o amenintare... Imbraca-te si tu mai pervers sa coboare ochii mai jos, poate asa il vrajestiwinking Succese

| FamousGirl4 explică (pentru silvipisicutza):

rolling on the floor... Nu vreau sa-l fac sa se uite la mine. e genu' de baiat timid si se uita zambind la mine big grin. Daca ma place ma place asa cum sunt! nu ca ma imbrac intr-un fel happy. Multumesc oricum!

| FamousGirl4 explică:

Scuza-ma, dar am pus o intrebare. Nu am spus ca vreau sa ma... si nu stiu cum sa-i spun big grin. Multumesc oricum!

| Nicoleta1996 a răspuns:

Draga mea, trebuie doar sa ai rabdare, daca lui ii place de tine vei simti asta dupa comportamentul lui in preajma ta... niciodata nu e prea tarziu