| WheelMan a întrebat:

Buna imi place o fata foarte mult si am iesit cateva zile cu ea afara ma lua de mana tot timpu, pe mess vorbim intruna si aseara am intrebat-o daca vrea sa fie cu mine si a zis " Nu... dar ma mai gandesc" problema ii ca eu o plac foarte mult nu inteleg de ce ma cheama tot timpu afara si ma tine de mana daca nu vrea sa fie cu mine? oare vrea sa ma testeze? cum sa o fac sa "o cuceresc"? pls help

Răspuns Câştigător
| foxi a răspuns:

Nu forta lucrurile, ai rabdare cu ea!

4 răspunsuri:
| EricaxD a răspuns:

Poate nu e pregatita inca sa fie cu tine...ai rabdare cu ea big grin

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clar...niciodata nu forta o fata intr'o relatie:p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se lasa greu gagi astasmug, da-i clar ca te place, nu fi nici foarte insistent, dar nici nu lasa totul asa.
Multa bafta sa fi iubit`!:*:*:*