| keNzoRoz a întrebat:

BUNa, i-am spus unei fete care are prieten ca o iubesc, ea a parut fericita de veste si a doua zi s-a certat cu prietenul ei si m-a cautat. am vorbit si ne-am inteles bine... si a treia zi, s`a impacat cu prietenul ei. Ce pot sa fac acum?

12 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ai fost o ocazie nesperata pentru fata respectiva,te-a folosit ca pe un obiect.
Prin tine a demonstrat respectivului ca-l poate inlocui cand vrea...
Uit-o cat mai repede poti,nu stiu cum de nu ti-a dat de banuit viteza cu care si-a parasit "iubitul",pentru tine!
Cu aceeasi viteza, te-a lasat si pe tine!
O fata complet neserioasa, imatura si lipsita de suflet!
Acum, incearca sa te consolezi cum poti si cand iti va mai placea o fata, ai grija sa fie singura si sa aiba suflet.
Pentru binele tau!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cel mai bine este să-ți vezi de treaba ta și să nu mai crezi și să spui din prima că o iubești!
S-a folosit de tine, trezește-te!
Pa, pa.

| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Sa o lasi.Nu esti bataie de joc a nimanui.Fii barbat, barbate :p

| Azµre a răspuns:

Nimic, să ieși din peisaj.

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Cel mai bine ar fi, daca vrei, sa astepti ca cei 2 sa se desparta de-a binelea pentru ca daca ea inca mai are sentimente pentru fostul atunci nu te va iubi nici o data si se poate intoarce la el.Cel mai probabil a fost o cearca oarecare si nu vrea sa se desparta de el.Si ca a doua solutie:ai putea fii amantul eilaughing

| Liliana1981 a răspuns:

Eu nici nu cred ca s-a certat cu prietenul ei.

| Z6 a răspuns:

S-o eviti. Nu merita sa te incurci cu o parasuta care aterizeaza pe 3 baieti deodata.
Daca te placea si avea o picatura de interes fata de tine, nu era doar fericita de veste.
O bucura doar faptul ca are admiratori, jalnic.

| WebEye a răspuns:

Eu cred ca e proasta fata, nai cei face e aiurita pai ori sta cu tien ori cu el...

| bengalezu999 a răspuns:

Las-o balta e tipul de fata care profita a incercat sa vada cum esti si nu ai fost la inaltimile asteptarilor ei stai relax mai are balta peste

| misticname a răspuns:

Pai nu faci nimic.Astepti sa se intoarca acasa si intreab-o daca te mai iubeste.happy
Nu stiu daca v-a functiona dar incearcabig grin

| keNzoRoz explică:

Cica a inselat`o, dar a fost o minicuna zisa de o prietena e ei. a zis ca daca se mai desparte o sa fie cu mine.

| Alecs48 a răspuns:

Pai caut-o si intreab-o de ce s-a intors la el. poate el i oferea ce u nu iai oferit din prima ziwinking