| amOre) a întrebat:

Buna!
i'am spus unui baiat pe care il plac ca spune vorbe in vint (nu se tine de cuvint)si ca deacum orice ar spune vorbele lui nu mai au nici o valoare pentru mine(nu am vrut sa i'o spun, dar totusi am facut'o(
mi-a spus atunci
-eu nu te inteleg, eu nu as putea vorbi cu o persoana care spune vorbe in vint, cine stie unde le poate arunca, tu de ce mai vorbesti cu mine?
nu stiu ce sa cred, dupa aceasta am mai vorbit, am explicat dc vorbesk cu el etc.si pina la sfirsit eu am incheiat discutia spunindu'i ca nu mai are rost sa vorbim despre asta.
eu il plac si chiar daca ma afecta faptul ca uneori nu se tinea de cuvint, treceam peste... dar totusi vad ca a iesit o problema mare.
Deci as vrea sa va intreb, daca cineva v'ar spune astfel de lucruri ca spune'ti vb in vint uneori si ceva de genu, cum ati reactiona si cum ati proceda mai departe? luind faptul ca placerea este reciproca si din cite neintelegeri au mai fost, le'am klarificat si am trecut peste|
mersi mult
=*

3 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Dacă mie mi-ar spune prietena mea asta, aş pune-o să-mi demonstreze cu exemple concrete în afara celor deja clarificate.
Succes.

| Elena1234456 a răspuns:

Pai mai bine ti-ai cere scuze big grin.baietii tin foarte mult la orgoliu.

| nicol20 a răspuns:

Incearca sa discuti cu el si sal intrebi daca mai vrea sa fiti impreuna spune-i ca ai fost nervoasa si de aceea ai vb asa cu el clarificati problemele care sunt intre voi iar pe urma tu sa faci ce iti spune inima.Bafta