| amOre) a întrebat:

Salut )!
i'am spus unui baiat pe care il plac ca spune vorbe in vint (nu se tine de cuvint)si ca deacum orice ar spune vorbele lui nu mai au nici o valoare pentru mine(nu am vrut sa i'o spun, dar totusi am facut'o(

mi-a spus atunci

-eu nu te inteleg, eu nu as putea vorbi cu o persoana care spune vorbe in vint, cine stie unde le poate arunca, tu de ce mai vorbesti cu mine?

nu stiu ce sa cred, dupa aceasta am mai vorbit, am explicat dc vorbesk cu el etc.si pina la sfirsit eu am incheiat discutia spunindu'i ca nu mai are rost sa vorbim despre asta.

eu il plac si chiar daca ma afecta faptul ca uneori nu se tinea de cuvint, treceam peste... dar totusi vad ca a iesit o problema mare.

Deci as vrea sa va intreb, daca cineva v'ar spune astfel de lucruri ca spune'ti vb in vint uneori si ceva de genu, cum ati reactiona si cum ati proceda mai departe? luind faptul ca placerea este reciproca si din cite neintelegeri au mai fost, le'am klarificat si am trecut peste|

mersi mult

=*

2 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Depinde.Eu sunt mai orgolioasa de felul meu si tin minte destul de mult timp ce mi-a zis fiecare la un moment dat.Trebuia sa spui totul "invelit" altfel nu sa sune ca o acuza dar in fine faptul e deja consumat. Tipul a reactionat destul de bine dar s-ar putea sa iti aminteasca cand ti-e lumea mai draga de ce i-ai spus atunci(stiu ca si eu am boala astadevil)si nu va fi un sentiment prea placutraised eyebrows
Totusi incearca sa te porti cu el mai subtil, sa ii dai de inteles ca il placi, ca regreti ce ai zis dar nu ca-i cersesti iertareawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Saraca de tine