| adynush a întrebat:

Iar am sa va povestesc de prietenul asta al meu.pentru ce nu stiu ce sa mai fac cu el.Am sa o iau razna intr-o buna zi. Sper sa imi puteti da un sfat.Sunt cu el de 3 ani juma si aseara mi-a spus ca m-a inselat si cica sa mai si indragostit. iar acum nu stie pe cine sa aleaga.Si eu l-am inselat mai demult asa ca suntem kit. Dar nu stiu ce sa fac? poate imi puteti da un mic sfat.Multumesc mult

Răspuns Câştigător
| Ivallll a răspuns:

Pai parerea mea ar fi sa vorbiti si sa va clarificati sentimentele, ce simtiti unul pentru celalalt si eventual sa luati o pauza si o sa vedeti dupa happy

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Dupa 3 ani jumate,a intervenit banalitatea,a gasit altceva care sa-i atraga atentia si te-a inselat.
Nu e nimic de facut,mai ales ca si tu l-ai inselat.
Sfatul meu e macar sa te desparti frumos,ca sentimentele dintre voi s-au stins demult.
Daca s-a indragostit,nu ai nici o sansa sa-l intorci la tine,asa ca,mai bine lasa-l tu,inainte sa te lase el.
Si, cum am spus, macar desparte-te frumos!
Imi pare tare rau!

| Twp3w a răspuns:

Cum e posibil sa va inselati reciproc! :O:O:O! Asta nu se mai numeste o relatie sau o dragoste adevarata ci decat o prietenie nici atat! Eu zic ca nu va potriviti sincer acum mai ales dupa ce ti-o spus ca s-o mai si indragostit chiar nu mai ai nici o sansa! Si daca ii mai dai o sansa fii sigura ca o sa te mai insele mult si binewinking! Deci eu zic sa va desparti-ti!sad Fundaa?:X

| Rurouni a răspuns:

S-a indragostit si nu stie pe cine sa aleaga? HAH! Amuzant.
Draga mea, sa zicem ca te va alege pe tine. Chestia asta te va bantui mult timp, pentru ca te vei gandi daca regreta, daca ar fi ales-o pe cealalta, daca cealalta era mai nu-stiu-cum fata de tine, etc etc. Daca te vei desparti de el doar temporar, el imediat va fugi la cealalta tipa. Cine stie ce se intampla in timpul asta?
Parerea mea e ca nu merita sa iti bati capul pentru un tip care "nu stie pe cine sa aleaga". Incearca totusi sa discuti cu el. Dar cel mai important lucru: pastreaza-ti demnitatea!
Fii fata desteapta, undeva in interiorul tau stii deja raspunsul la intrebarea ta.
Bafta! :*

| ralusweet a răspuns:

Sincer, daca si tu l-ai inselat...poti sa te desparti de el o vreme sa vezi ce reactie are. dupa aia. poate puteti fi impreuna