| MARgOSHA a întrebat:

Ce sa fac daca mi-am inselat prietenul aseara?

Răspuns Câştigător
| Auslesse a răspuns:

Adica sa inteleg ca deja e a doua oara cand il inseli?
si te simti bine? poti sa dormi noaptea, cand stii ca l-ai inselat si ca in orice moment ar putea afla?
Il faci sa sufere dintr-o prostie.
Si eu sunt fata, ca si tine, dar eu nu mi-as insela prietenul niciodata.de ce? pentru ca asa cum am mai zis, daca am ales sa fiu alaturi de un baiat inseamna ca am vazut in el ceva special
deosebit, drept urmare trebuie sa am grija de el, nu sa-l insel.
Si tine minte ceva...se intoarce roata!

26 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Continua-ti viata.

| 5123fsda a răspuns:

Daca chiar il iubesti...
Sa nu o mai faci!

| andrey2012 a răspuns:

Vin-o la mine..sa il mai inseli odatalaughing)

| Auslesse a răspuns:

Pun pariu ca, daca intr-adevar ar fi tinut la el, nu l-ar fi inselat! eu din moment ce sunt cu un baiat, n-as putea sa-l insel.Si zic asta, pentru ca, din moment ce l-am ales pe el, sa fim impreuna, inseamna ca am vazut in el ceva special.

Răspuns utilizator avertizat
| Auslesse a răspuns (pentru Ninaa):

Nu ai cum sa faci ceva impotriva vointei tale, pentru ca nu poti.cum sa faci ceva ce nu vrei? da` ce esti? carpa de sters pe jos?
l-a inselat si acum ii pare rau, ce sa zic.

| Issabela26 a răspuns (pentru Ninaa):

Nu cred ca avea cum sa o faca fara sa vrea adica vorba aia nu cred ca a obligato cineva decat daca era beata sau drogata

| Issabela26 a răspuns (pentru Ninaa):

Sa te gandesti foarte bine la ce simti pentru prietenul tau. daca ti la el sa numai faci asta si daca nu tii la el sa il lasi nu are rost sa il inseli si sa ii faci mult rau cand va afla mai bine te desparti de el si gata

Răspuns utilizator avertizat
| Issabela26 a răspuns (pentru Ninaa):

Din greseala nu am vrut sa scriu la msj tau si vb frumos ca nu cred ca te-am jignitwinking

| MARgOSHA explică (pentru Auslesse):

Eu daca ceva nu am zis ca imi pare rau..eu cu el sunt impreuna deja de 10 luni si acesta deja a al doilea caz...

| Auslesse a răspuns (pentru MARgOSHA):

Adica sa inteleg ca deja e a doua oara cand il inseli?
si te simti bine? poti sa dormi noaptea, cand stii ca l-ai inselat si ca in orice moment ar putea afla?
Il faci sa sufere dintr-o prostie.
Si eu sunt fata, ca si tine, dar eu nu mi-as insela prietenul niciodata.de ce? pentru ca asa cum am mai zis, daca am ales sa fiu alaturi de un baiat inseamna ca am vazut in el ceva special
deosebit, drept urmare trebuie sa am grija de el, nu sa-l insel.
Si tine minte ceva...se intoarce roata!

| AlexandruGabriel a răspuns:

Sa-ti inseli amantul cu prietenul diseara!winking

| Azµre a răspuns:

Dacă ții la el și îl respecți, fii sinceră cu el și spune-i! Mai bine decât să-l minți, odată și odată va ieși la iveală.

| Oana92 a răspuns:

Sa-i spui chiar daca adevarul doare si exista riscul sa va desparititi. Oricum la un un moment dat va afla si e mai bine sa vorbesti deschis cu el despre asta, iar daca el decide sa te ierte sa vorbiti despre motivele datorita carora ai facut asta, ce iti lipseste in relatia cu el. Si pe viitor sa nu mai faci asta, e un act de lasitate. Multa bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai multe detalii..ne-ar ajuta ca sa te ajutam..cu ce vrei sa te ajutam?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic,inseamna ca nu-l iubesti,happy.

| AndreeaWTS a răspuns:

Eu nu înțeleg, de ce nu vă f... voi până vă săturați, până vă iese și pe urechi și abia apoi să vă gândiți la o relație/prietenie/căsătorie.
Nu e mai bine să nu vă doară capul?
Sau e mai bine când înșelați pe cineva?
Wtf? laughing

| ℓDℓ a răspuns:

Uratsad
sa nu o mai faci daca il iubesti.
daca nu mai bine lasa-l

| Azµre a răspuns (pentru ℓDℓ):

Dacă îl iubea cu adevărat nu o făcea de prima dată.

| Andradutsa a răspuns:

Nimic. ce sa faci? taci si mergi pe burta thinking

| Giuvaer a răspuns:

1.te bati singura
2.il lasi pe prietenu tau s-o faca.

| DmxSDoG a răspuns:

Sa il astpti dupa colt si sa ii dai in cap. =]]
nimica. de desparti de el pur si simplu daca nu iti place sa fi pe locul 2. fa asta pana nu te insala pe fata.
funda?

Răspuns utilizator avertizat
| razvi00 a răspuns:

Strangi din dinti, taci...si mergi mai departe

| YouAreMyAngel a răspuns:

Hei.daca l-ai inselat inseamna ca nu ti la el.