| Sorana_3196 a întrebat:

Iarna trecuta am fost cu un baiat de la mine din clasa(Remus) pe tot timpul vacantei de Craciun.Nu ne-am intalnit in aceea vacanta deoarece am fost plecata si cand am inceput scl ne-am despartit. Dupa 2 luni am fost iar cu el. il pupam doar pe obraz si mi-a placut de alt coleg (George) si m-am despartit de el. M-am comb cu George...am fost impreuna 1 saptamana deoarece Remus se dadea la mine si lui George nu ii convenea.Remus imi tot zicea sa-l pup. imi facea :*:*. Acum el e cu altcineva. iar mie imi place de el. ieri stateam cu fundul pe catedra si vorbeam cu o colega. iar el a venit si m-a luat pe sus si m-a pupat pe obraz.Azi am vb cu el si are poza prietenei lui la avatar.Eu acum sunt cu Lucian un bait din alta cls. dar imi plc de Remus.Nu stiu ce sa fac... Funda pentru cele mai bune raspunsuri.:X

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Mai,nici sosete daca erau...Te-ai incurcat de nu mai stii nici tu.Deocamdata,stai cu Lucian daca tot esti cu el.Iar te desparti,iar intrigi? Ai si tu, rabdare, poate se desparte Remus si n-ai decat sa fii iar cu el atunci.Alt sfat, n-am.

4 răspunsuri:
| Angelofdarkness862 a răspuns:

Simplu mutate la alta scoala si cautati pe altul

| rap4us a răspuns:

Eu zic sa stai cu amandoi (dar fi EXTREM de atenta sa nu te vada Lucian) si sa ezi care ti se potriveste mai bine...

| chRoNosSx a răspuns:

Eu zic sa... cauti altu laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@greece12 Insinuezi ceva? waiting