| Rts123123 a întrebat:

Deci eu am 11 ani...si sunt cam timid din fire..prietena mea are aceeasi varsta ca mine, si a vrut sa ne pupam..ne-am pupat. ok pana aici.(pe obraz)Dar acum mai vrea si sarutat. Tin sa mentionez ca ne-am despartit odata. Ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| EuSiDoarAtat123 a răspuns:

Cum vrei
pe obraz nu e mare chestie
eu as zici sa iti asculti inima
daca inima vrea sa o sarute, o saruti si daca nu ii ceri scuze si ii spui ca e prea devreme
Cum a spus si altcineva trebuie in prim plan sa fie scoala
sper ca te-am ajutat

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa pui mana si sa invetzi. Te saruti mai tarziu.

| Rts123123 explică (pentru suntserios):

Vezi ca eu am note numai de 10 pe liniebig grin

| mat31new a răspuns:

Pui o mana dupa gatul ei, te uiti in ochii ei, te apropii incet, inclini putin capu sa nu va loviti in nas, inchizi ochii si las buzele sa se miste dupa val.

| gazza01 a răspuns:

Wow laughing la 11 ani iesam cu bicicleta afara si acum aveti "iubite/iubitzi"... laughing)) Stii cum se saruta? :O Cred ca te'ai exprimat gresit, cum sa faci sa o pupi pe guritabatting eyelashes simplu, iti pui buzele peste buzele ei si le tii 3 secunde dupa care te departezi. A fost greu? Nuu! Bft! Funda? :*

| Gangsta92 a răspuns:

Pai cum spunea cineva mai jos ar trebui sa iti asculti inima. daca vrei si simti ca ar trebui sa o saruti fa-o. daca nu esti pregatit propune-i sa luati relatia mai incet.nu cred ca ar trebui sa se supere spunandu-i astawinkingsucces cu dragosteawinking

| SeXoLoGuLTPU a răspuns:

Asculati inima copil drag.
Eu sincer te inteleg. sunt cu un am mai mare ca tine.
Si eu am trecut prin asa ceva dar eu am actionat
Am mozolit pana mau durut urechile de la atat auzit de mozol.

| sampl3boy a răspuns:

Cum a zis si gazza la 11 ani ieseam cu bicicleta afara trageam cu tubermanu in balcoane la leume si voi aveti iubite rolling on the floor

| sampl3boy a răspuns:

Cum a zis si gazza la 11 ani ieseam cu bicicleta afara trageam cu tubermanu in balcoane la lume si voi aveti iubite rolling on the floor