| Aleeexandraa a întrebat:

Buna, ieri am facut m-am masturbat cu iubitul meu si el s-a terminat si eu aveam putina sperma pe deget iar el a atins, s-a sters apoi a introdus in vagin, credeti ca pot fii insarcinata?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Deci, ai spus ca si-a introdus degetul, nu penisul, asadar, voi va jucati cu cucul si pasarica atat de mici, ca nici macar nu aveti habar daca o femeie ramane gravida cu degetul sau cu penisul?

Nu crezi ca ar tebuii intai sa mai cresteti si sa invatati putina anatomie?
Copilasii NU nu vin cu barza si nici nu se fac cu degetul!

8 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Da, spermatozoizii au o viteza impresionanta cu care se deplasează la ovul

| Violleta2022 a răspuns:

"...s-a sters apoi a introdus in vagin, credeti ca pot fii insarcinata?"

Odata ce s-a sters si a intrat in vagin cu penisul care avea deja sperma pe teava, fiindca prin stergerea exterioara nu avea cum sa scoata sperma ramana la interior pe teava, DA, poti ramane insarcinata numai daca erai in perioda fertila.

| Aleeexandraa explică (pentru Violleta2022):

A introdus degetul, nu penisul, adica s-a sters de sperma de pe deget apoi dupa 20 de min 30 a bagat

| Violleta2022 a răspuns (pentru Aleeexandraa):

Deci, ai spus ca si-a introdus degetul, nu penisul, asadar, voi va jucati cu cucul si pasarica atat de mici, ca nici macar nu aveti habar daca o femeie ramane gravida cu degetul sau cu penisul?

Nu crezi ca ar tebuii intai sa mai cresteti si sa invatati putina anatomie?
Copilasii NU nu vin cu barza si nici nu se fac cu degetul!

| Paracetamol0lol a răspuns:

De unde să știm noi? Fă un test de sarcinăhee hee

| ndrxw22 a răspuns:

Da, sa va traiasca!

| Wiwuwhe4272 a răspuns:

101%

| Italianul838 a răspuns:

Nu daca s-a sters nu este sansa

| Aleeexandraa explică:

Tin sa precizez ca, cu o zi inainte mi se terminase ciclul